M2M TECH SOLUTIONS S.R.L.

M2M TECH SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Botoşani, România. Date de identificare: CUI 41391410, Nr. Reg. Com. J2019000515074. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6220 - Cultivarea plantelor pentru inmultire. Societatea a fost înființată la data de 12 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BOTOŞANI, MUN. BOTOŞANI, CAL. NAŢIONALĂ, NR.42 C, ET.PARTER. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
M2M TECH SOLUTIONS S.R.L.
CUI
41391410
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000515074
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 iulie 2019
Județ
Botoșani
Sediul social
JUD. BOTOŞANI, MUN. BOTOŞANI, CAL. NAŢIONALĂ, NR.42 C, ET.PARTER
Cod CAEN
6220
Domeniu de activitate
Cultivarea plantelor pentru inmultire

Situații financiare

În 2025, M2M TECH SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 11.717 lei, un profit net de 1.135 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 177.970 lei2022 · Cifra de afaceri: 49.328 lei2025 · Cifra de afaceri: 11.717 lei2021 · Profit net: 86.820 lei2022 · Profit net: 47.095 lei2023 · Profit net: −1.030 lei2024 · Profit net: 2.120 lei2025 · Profit net: 1.135 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 177.970 lei178 mii20212022: 49.328 lei20222025: 11.717 lei12 mii2025
Profit net lei
2021: 86.820 lei87 mii20212022: 47.095 lei20222023: −1.030 lei−1 mii20232024: 2.120 lei20242025: 1.135 lei1 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru M2M TECH SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 11.717 lei 1.135 lei în scădere față de 2024 64.090 lei în scădere față de 2024 14.599 lei 61.304 lei 11.813 lei —
2024 — 2.120 lei în creștere față de 2023 66.271 lei în creștere față de 2023 18.580 lei 58.369 lei 10.678 lei —
2023 — −1.030 lei în scădere față de 2022 46.114 lei în scădere față de 2022 — 54.671 lei 8.557 lei —
2022 49.328 lei în scădere față de 2021 47.095 lei în scădere față de 2021 48.913 lei în scădere față de 2021 — 108.501 lei 59.588 lei —
2021 177.970 lei 86.820 lei 50.402 lei — 137.424 lei 87.022 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare