M&A STYLE SALON S.R.L.

Inactivă fiscal din 27 ianuarie 2023. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

M&A STYLE SALON S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 39062262, Nr. Reg. Com. J2018000696130. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9621 - Alte activitati recreative si distractive n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 21 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, BLD. TOMIS, NR.307, BL.8B, SC.A, ET.1, AP.5. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 27 ianuarie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
M&A STYLE SALON S.R.L.
CUI
39062262
Stare
Inactivă fiscal din 27 ianuarie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J2018000696130
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 martie 2018
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, BLD. TOMIS, NR.307, BL.8B, SC.A, ET.1, AP.5
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9621
Domeniu de activitate
Alte activitati recreative si distractive n.c.a.

Situații financiare

În 2025, M&A STYLE SALON S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 200 lei, o pierdere netă de 6.138 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii2018201920222023202420252018 · Cifra de afaceri: 33.633 lei2019 · Cifra de afaceri: 72.183 lei2022 · Cifra de afaceri: 18.957 lei2023 · Cifra de afaceri: 685 lei2024 · Cifra de afaceri: 3.216 lei2025 · Cifra de afaceri: 200 lei2018 · Profit net: −7.004 lei2019 · Profit net: 36.563 lei2022 · Profit net: 6.223 lei2023 · Profit net: −3.476 lei2024 · Profit net: −610 lei2025 · Profit net: −6.138 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 33.633 lei20182019: 72.183 lei72 mii20192022: 18.957 lei20222023: 685 lei20232024: 3.216 lei20242025: 200 lei2002025
Profit net lei
2018: −7.004 lei−7 mii20182019: 36.563 lei37 mii20192022: 6.223 lei20222023: −3.476 lei20232024: −610 lei20242025: −6.138 lei−6 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru M&A STYLE SALON S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 200 lei în scădere față de 2024 −6.138 lei în scădere față de 2024 3.090 lei în creștere față de 2024 — 3.262 lei 172 lei —
2024 3.216 lei în creștere față de 2023 −610 lei în creștere față de 2023 0 lei — 35.981 lei 35.981 lei —
2023 685 lei în scădere față de 2022 −3.476 lei în scădere față de 2022 0 lei în scădere față de 2022 — 46.591 lei 46.591 lei 0 în scădere față de 2022
2022 18.957 lei în scădere față de 2019 6.223 lei în scădere față de 2019 1.197 lei în scădere față de 2019 — 61.264 lei 60.067 lei 1
2019 72.183 lei în creștere față de 2018 36.563 lei în creștere față de 2018 1.776 lei în scădere față de 2018 1.951 lei 29.584 lei 29.759 lei 1
2018 33.633 lei −7.004 lei 20.417 lei 2.075 lei 11.538 lei −6.804 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare