MACO TARTASESTI TRANS S.R.L.

MACO TARTASESTI TRANS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dâmboviţa, România. Date de identificare: CUI 44015836, Nr. Reg. Com. J15/501/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 30 martie 2021. Sediul social este situat la: JUD. DÂMBOVIŢA, SAT BÂLDANA COM. TĂRTĂŞEŞTI, STR. NORDULUI, NR.311. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MACO TARTASESTI TRANS S.R.L.
CUI
44015836
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J15/501/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 martie 2021
Județ
Dâmbovița
Sediul social
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT BÂLDANA COM. TĂRTĂŞEŞTI, STR. NORDULUI, NR.311
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2025, MACO TARTASESTI TRANS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 781.905 lei, un profit net de 362.164 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 78.751 lei2022 · Cifra de afaceri: 221.183 lei2023 · Cifra de afaceri: 128.754 lei2024 · Cifra de afaceri: 412.665 lei2025 · Cifra de afaceri: 781.905 lei2021 · Profit net: 40.108 lei2022 · Profit net: −7.569 lei2023 · Profit net: −78.527 lei2024 · Profit net: 110.012 lei2025 · Profit net: 362.164 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 78.751 lei20212022: 221.183 lei20222023: 128.754 lei20232024: 412.665 lei20242025: 781.905 lei782 mii2025
Profit net lei
2021: 40.108 lei20212022: −7.569 lei20222023: −78.527 lei−79 mii20232024: 110.012 lei20242025: 362.164 lei362 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MACO TARTASESTI TRANS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 781.905 lei în creștere față de 2024 362.164 lei în creștere față de 2024 210.746 lei în creștere față de 2024 16.828 lei 620.106 lei 426.188 lei 1
2024 412.665 lei în creștere față de 2023 110.012 lei în creștere față de 2023 170.682 lei în creștere față de 2023 — 234.706 lei 64.024 lei 1
2023 128.754 lei în scădere față de 2022 −78.527 lei în scădere față de 2022 145.300 lei în creștere față de 2022 — 99.312 lei −45.988 lei 1
2022 221.183 lei în creștere față de 2021 −7.569 lei în scădere față de 2021 2.780 lei în scădere față de 2021 — 35.319 lei 32.539 lei 1
2021 78.751 lei 40.108 lei 12.635 lei — 52.743 lei 40.108 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare