MACONT PROSERV S.R.L.

MACONT PROSERV S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 40479760, Nr. Reg. Com. J29/423/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6920 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal. Societatea a fost înființată la data de 23 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, SAT TELEGA COM. TELEGA, STR. ANGHELI, NR.337, cod poștal 107600. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MACONT PROSERV S.R.L.
CUI
40479760
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/423/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 ianuarie 2019
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, SAT TELEGA COM. TELEGA, STR. ANGHELI, NR.337
Cod poștal
107600
Cod CAEN
6920
Domeniu de activitate
Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal

Situații financiare

În 2025, MACONT PROSERV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 240.850 lei, un profit net de 52.358 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 87.250 lei2020 · Cifra de afaceri: 142.614 lei2021 · Cifra de afaceri: 146.012 lei2022 · Cifra de afaceri: 191.700 lei2023 · Cifra de afaceri: 221.000 lei2024 · Cifra de afaceri: 287.450 lei2025 · Cifra de afaceri: 240.850 lei2019 · Profit net: 83.580 lei2020 · Profit net: 126.789 lei2021 · Profit net: 117.412 lei2022 · Profit net: 143.697 lei2023 · Profit net: 91.316 lei2024 · Profit net: 160.415 lei2025 · Profit net: 52.358 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 87.250 lei20192020: 142.614 lei20202021: 146.012 lei20212022: 191.700 lei20222023: 221.000 lei20232024: 287.450 lei287 mii20242025: 240.850 lei241 mii2025
Profit net lei
2019: 83.580 lei20192020: 126.789 lei20202021: 117.412 lei20212022: 143.697 lei20222023: 91.316 lei20232024: 160.415 lei160 mii20242025: 52.358 lei52 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MACONT PROSERV S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 240.850 lei în scădere față de 2024 52.358 lei în scădere față de 2024 143.828 lei în scădere față de 2024 140.649 lei 84.873 lei 81.026 lei 1
2024 287.450 lei în creștere față de 2023 160.415 lei în creștere față de 2023 165.527 lei în creștere față de 2023 93.970 lei 237.200 lei 160.669 lei 1
2023 221.000 lei în creștere față de 2022 91.316 lei în scădere față de 2022 106.223 lei în scădere față de 2022 97.790 lei 106.620 lei 91.653 lei 1
2022 191.700 lei în creștere față de 2021 143.697 lei în creștere față de 2021 147.162 lei în creștere față de 2021 130.386 lei 170.328 lei 143.937 lei 1
2021 146.012 lei în creștere față de 2020 117.412 lei în scădere față de 2020 136.677 lei în creștere față de 2020 168 lei 384.490 lei 247.981 lei —
2020 142.614 lei în creștere față de 2019 126.789 lei în creștere față de 2019 1.385 lei în creștere față de 2019 125 lei 171.829 lei 170.569 lei —
2019 87.250 lei 83.580 lei 903 lei — 84.683 lei 83.780 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare