MACT MONTAJ S.R.L.

MACT MONTAJ S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 40223109, Nr. Reg. Com. J23/5733/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 27 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT SĂFTICA COM. BALOTEŞTI, STR. MORARILOR, NR.6, CAMERA 2, cod poștal 077017. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MACT MONTAJ S.R.L.
CUI
40223109
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/5733/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 noiembrie 2018
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT SĂFTICA COM. BALOTEŞTI, STR. MORARILOR, NR.6, CAMERA 2
Cod poștal
077017
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, MACT MONTAJ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 726.960 lei, un profit net de 256.949 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 655.793 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.325.766 lei2022 · Cifra de afaceri: 888.100 lei2023 · Cifra de afaceri: 792.511 lei2024 · Cifra de afaceri: 569.552 lei2025 · Cifra de afaceri: 726.960 lei2019 · Profit net: 294.926 lei2020 · Profit net: 550.222 lei2021 · Profit net: 0 lei2022 · Profit net: 287.798 lei2023 · Profit net: −217.672 lei2024 · Profit net: −41.683 lei2025 · Profit net: 256.949 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 655.793 lei20192020: 1.325.766 lei1,3 mil.20202022: 888.100 lei20222023: 792.511 lei20232024: 569.552 lei20242025: 726.960 lei727 mii2025
Profit net lei
2019: 294.926 lei20192020: 550.222 lei550 mii20202021: 0 lei20212022: 287.798 lei20222023: −217.672 lei−218 mii20232024: −41.683 lei20242025: 256.949 lei257 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MACT MONTAJ S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 726.960 lei în creștere față de 2024 256.949 lei în creștere față de 2024 104.438 lei în scădere față de 2024 4.677 lei 355.456 lei 257.389 lei 4 în scădere față de 2024
2024 569.552 lei în scădere față de 2023 −41.683 lei în creștere față de 2023 132.156 lei în scădere față de 2023 15.919 lei 141.049 lei 28.882 lei 5 în scădere față de 2023
2023 792.511 lei în scădere față de 2022 −217.672 lei în scădere față de 2022 156.833 lei în scădere față de 2022 36.220 lei 191.179 lei 70.566 lei 8 în creștere față de 2022
2022 888.100 lei 287.798 lei în creștere față de 2021 341.840 lei în creștere față de 2021 60.791 lei 569.287 lei 288.238 lei 7
2021 — 0 lei în scădere față de 2020 0 lei în scădere față de 2020 — — 0 lei —
2020 1.325.766 lei în creștere față de 2019 550.222 lei în creștere față de 2019 141.736 lei în creștere față de 2019 36.153 lei 656.245 lei 550.662 lei 7 în creștere față de 2019
2019 655.793 lei 294.926 lei 8.310 lei 13.131 lei 290.505 lei 295.326 lei 5

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare