MĂDĂ CONT ACTIV SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 18584948, Nr. Reg. Com. J2006000637031. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6920 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal. Societatea a fost înființată la data de 14 aprilie 2006. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, SAT SMEURA COM. MOŞOAIA, ALEEA ROZELOR, NR.10, cod poștal 117512. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- MĂDĂ CONT ACTIV SRL
- CUI
- 18584948
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2006000637031
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 14 aprilie 2006
- Județ
- Argeș
- Sediul social
- JUD. ARGEŞ, SAT SMEURA COM. MOŞOAIA, ALEEA ROZELOR, NR.10
- Cod poștal
- 117512
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 6920
- Domeniu de activitate
- Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Situații financiare
În 2025, MĂDĂ CONT ACTIV SRL a raportat o cifră de afaceri de 130.480 lei, un profit net de 59.625 lei și un număr mediu de 1 salariat.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 130.480 lei în creștere față de 2024 | 59.625 lei în creștere față de 2024 | 50.911 lei în creștere față de 2024 | 8.377 lei | 102.271 lei | 58.241 lei | 1 |
| 2024 | 86.220 lei în creștere față de 2023 | 59.120 lei în creștere față de 2023 | 30.525 lei în creștere față de 2023 | 7.811 lei | 118.141 lei | 90.627 lei | 1 |
| 2023 | 51.267 lei în scădere față de 2022 | 31.807 lei în scădere față de 2022 | 10.723 lei în creștere față de 2022 | 14.608 lei | 133.366 lei | 133.568 lei | — |
| 2022 | 83.550 lei în creștere față de 2021 | 68.631 lei în creștere față de 2021 | 3.337 lei în scădere față de 2021 | 14.608 lei | 199.173 lei | 206.761 lei | — |
| 2021 | 49.500 lei în creștere față de 2020 | 32.072 lei în scădere față de 2020 | 4.418 lei în creștere față de 2020 | 15.569 lei | 180.683 lei | 188.151 lei | — |
| 2020 | 43.700 lei în creștere față de 2019 | 40.831 lei în creștere față de 2019 | 3.533 lei în creștere față de 2019 | 16.074 lei | 170.103 lei | 178.961 lei | — |
| 2019 | 34.300 lei în scădere față de 2018 | 13.647 lei în creștere față de 2018 | 2.217 lei în scădere față de 2018 | — | 140.347 lei | 138.130 lei | — |
| 2018 | 45.800 lei | 9.791 lei în creștere față de 2017 | 7.433 lei în creștere față de 2017 | — | 131.916 lei | 124.483 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei | 1.000 lei | — | 115.692 lei | 114.692 lei | — |
| 2016 | — | 0 lei | 1.000 lei | — | 115.692 lei | 114.692 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
