MĂDĂLIN CONSTRUCŢII CIVILE S.R.L.

MĂDĂLIN CONSTRUCŢII CIVILE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dolj, România. Date de identificare: CUI 43069978, Nr. Reg. Com. J16/1652/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 21 septembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. DOLJ, SAT MOGOŞEŞTI COM. GOIEŞTI, NR.32A, cod poștal 207316. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MĂDĂLIN CONSTRUCŢII CIVILE S.R.L.
CUI
43069978
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J16/1652/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 septembrie 2020
Județ
Dolj
Sediul social
JUD. DOLJ, SAT MOGOŞEŞTI COM. GOIEŞTI, NR.32A
Cod poștal
207316
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, MĂDĂLIN CONSTRUCŢII CIVILE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 130.800 lei, o pierdere netă de 20.373 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 20.500 lei2021 · Cifra de afaceri: 154.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 156.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 137.000 lei2024 · Cifra de afaceri: 84.000 lei2025 · Cifra de afaceri: 130.800 lei2020 · Profit net: −5.047 lei2021 · Profit net: 62.812 lei2022 · Profit net: 39.186 lei2023 · Profit net: 27.952 lei2024 · Profit net: −39.540 lei2025 · Profit net: −20.373 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 20.500 lei20202021: 154.000 lei20212022: 156.000 lei156 mii20222023: 137.000 lei20232024: 84.000 lei20242025: 130.800 lei131 mii2025
Profit net lei
2020: −5.047 lei20202021: 62.812 lei63 mii20212022: 39.186 lei20222023: 27.952 lei20232024: −39.540 lei−40 mii20242025: −20.373 lei−20 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MĂDĂLIN CONSTRUCŢII CIVILE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 130.800 lei în creștere față de 2024 −20.373 lei în creștere față de 2024 41.321 lei în creștere față de 2024 312 lei 1.969 lei −39.040 lei 3 în creștere față de 2024
2024 84.000 lei în scădere față de 2023 −39.540 lei în scădere față de 2023 11.610 lei în creștere față de 2023 — 273 lei −11.337 lei 2
2023 137.000 lei în scădere față de 2022 27.952 lei în scădere față de 2022 4.786 lei în scădere față de 2022 — 32.988 lei 28.202 lei 2
2022 156.000 lei în creștere față de 2021 39.186 lei în scădere față de 2021 8.499 lei în scădere față de 2021 — 105.650 lei 97.151 lei 2 în scădere față de 2021
2021 154.000 lei în creștere față de 2020 62.812 lei în creștere față de 2020 9.883 lei în creștere față de 2020 — 67.848 lei 57.965 lei 3
2020 20.500 lei −5.047 lei 5.115 lei — 268 lei −4.847 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare