MADERA CREATION S.R.L.

MADERA CREATION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 39867343, Nr. Reg. Com. J12/4087/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5911 - Activitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune. Societatea a fost înființată la data de 13 septembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. GHERLA, STR. TEILOR, NR.12, MANSARDA, cod poștal 405300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MADERA CREATION S.R.L.
CUI
39867343
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/4087/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 septembrie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. GHERLA, STR. TEILOR, NR.12, MANSARDA
Cod poștal
405300
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5911
Domeniu de activitate
Activitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune

Situații financiare

În 2025, MADERA CREATION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 40.000 lei, o pierdere netă de 82.141 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 12.829 lei2019 · Cifra de afaceri: 28.548 lei2020 · Cifra de afaceri: 13.002 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.960 lei2024 · Cifra de afaceri: 68.378 lei2025 · Cifra de afaceri: 40.000 lei2018 · Profit net: 9.419 lei2019 · Profit net: 709 lei2020 · Profit net: −92.462 lei2021 · Profit net: −63.079 lei2022 · Profit net: −8.674 lei2023 · Profit net: −9.253 lei2024 · Profit net: 34.648 lei2025 · Profit net: −82.141 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 12.829 lei20182019: 28.548 lei20192020: 13.002 lei20202022: 1.960 lei20222024: 68.378 lei68 mii20242025: 40.000 lei40 mii2025
Profit net lei
2018: 9.419 lei'182019: 709 lei'192020: −92.462 lei−92 mii'202021: −63.079 lei'212022: −8.674 lei'222023: −9.253 lei'232024: 34.648 lei35 mii'242025: −82.141 lei−82 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MADERA CREATION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 40.000 lei în scădere față de 2024 −82.141 lei în scădere față de 2024 225.661 lei în creștere față de 2024 8.333 lei 6.695 lei −210.633 lei 1
2024 68.378 lei 34.648 lei în creștere față de 2023 166.806 lei în scădere față de 2023 4.411 lei 33.903 lei −128.492 lei —
2023 — −9.253 lei în scădere față de 2022 181.916 lei în scădere față de 2022 4.411 lei 14.366 lei −163.139 lei —
2022 1.960 lei −8.674 lei în creștere față de 2021 208.056 lei în creștere față de 2021 4.411 lei 49.758 lei −153.887 lei —
2021 — −63.079 lei în creștere față de 2020 196.265 lei în creștere față de 2020 6.932 lei 44.120 lei −145.213 lei —
2020 13.002 lei în scădere față de 2019 −92.462 lei în scădere față de 2019 139.717 lei în creștere față de 2019 4.424 lei 53.159 lei −82.134 lei —
2019 28.548 lei în creștere față de 2018 709 lei în scădere față de 2018 4.134 lei în creștere față de 2018 — 14.462 lei 10.328 lei —
2018 12.829 lei 9.419 lei 1.501 lei — 11.120 lei 9.619 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare