MADIBROULETTE SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Galaţi, România. Date de identificare: CUI 37289839, Nr. Reg. Com. J17/448/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare. Societatea a fost înființată la data de 28 martie 2017. Sediul social este situat la: JUD. GALAŢI, MUN. TECUCI, STR. MITROPOLIT ANDREI ŞAGUNA, NR.2, BL.L10, SC.1, ET.2, AP.6, cod poștal 805300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- MADIBROULETTE SRL
- CUI
- 37289839
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J17/448/2017
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 28 martie 2017
- Județ
- Galați
- Sediul social
- JUD. GALAŢI, MUN. TECUCI, STR. MITROPOLIT ANDREI ŞAGUNA, NR.2, BL.L10, SC.1, ET.2, AP.6
- Cod poștal
- 805300
- Cod CAEN
- 9602
- Domeniu de activitate
- Coafura si alte activitati de infrumusetare
Situații financiare
În 2025, MADIBROULETTE SRL a raportat o pierdere netă de 1 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −1 lei în scădere față de 2024 | 3.590 lei în scădere față de 2024 | — | 172 lei | −3.418 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei în creștere față de 2023 | 3.600 lei | — | 183 lei | −3.417 lei | — |
| 2023 | — | −600 lei în creștere față de 2022 | 3.600 lei | — | 183 lei | −3.417 lei | — |
| 2022 | — | −5.408 lei în scădere față de 2021 | 3.600 lei în scădere față de 2021 | — | 783 lei | −2.817 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei în scădere față de 2020 | 4.022 lei | — | 6.613 lei | 2.591 lei | — |
| 2020 | 480 lei în scădere față de 2019 | 466 lei în scădere față de 2019 | 4.022 lei în scădere față de 2019 | — | 6.613 lei | 2.591 lei | — |
| 2019 | 5.258 lei | 5.033 lei în creștere față de 2018 | 5.408 lei în scădere față de 2018 | — | 7.532 lei | 2.124 lei | — |
| 2018 | — | −55 lei în creștere față de 2017 | 11.250 lei | — | 8.342 lei | −2.908 lei | — |
| 2017 | — | −3.053 lei | 11.250 lei | 55 lei | 8.342 lei | −2.853 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
