MADU COMS S.R.L.

MADU COMS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dâmboviţa, România. Date de identificare: CUI 40515529, Nr. Reg. Com. J2019000293156. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 29 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. DÂMBOVIŢA, SAT I. L. CARAGIALE COM. I. L. CARAGIALE, NR.603, cod poștal 137255. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MADU COMS S.R.L.
CUI
40515529
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000293156
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 ianuarie 2019
Județ
Dâmbovița
Sediul social
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT I. L. CARAGIALE COM. I. L. CARAGIALE, NR.603
Cod poștal
137255
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2024, MADU COMS S.R.L. a raportat o pierdere netă de 63.725 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 89.500 lei2020 · Cifra de afaceri: 282.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 295.500 lei2022 · Cifra de afaceri: 174.500 lei2023 · Cifra de afaceri: 144.500 lei2019 · Profit net: 18.042 lei2020 · Profit net: 81.815 lei2021 · Profit net: −23.211 lei2022 · Profit net: −49.049 lei2023 · Profit net: 11.787 lei2024 · Profit net: −63.725 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 89.500 lei20192020: 282.000 lei20202021: 295.500 lei296 mii20212022: 174.500 lei20222023: 144.500 lei145 mii2023
Profit net lei
2019: 18.042 lei20192020: 81.815 lei82 mii20202021: −23.211 lei20212022: −49.049 lei20222023: 11.787 lei20232024: −63.725 lei−64 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru MADU COMS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −63.725 lei în scădere față de 2023 61.116 lei în creștere față de 2023 5.495 lei 3.923 lei −51.698 lei 1 în scădere față de 2023
2023 144.500 lei în scădere față de 2022 11.787 lei în creștere față de 2022 44.555 lei în scădere față de 2022 14.916 lei 41.666 lei 12.027 lei 2 în scădere față de 2022
2022 174.500 lei în scădere față de 2021 −49.049 lei în scădere față de 2021 74.818 lei în creștere față de 2021 50.370 lei 71.687 lei 28.153 lei 5 în scădere față de 2021
2021 295.500 lei în creștere față de 2020 −23.211 lei în scădere față de 2020 50.959 lei în creștere față de 2020 97.501 lei 92.593 lei 76.846 lei 8 în creștere față de 2020
2020 282.000 lei în creștere față de 2019 81.815 lei în creștere față de 2019 19.443 lei în scădere față de 2019 153.111 lei 84.289 lei 100.057 lei 6 în creștere față de 2019
2019 89.500 lei 18.042 lei 90.863 lei 214.779 lei 73.894 lei 18.242 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare