MAGAZINUL NEDELCU S.R.L.

MAGAZINUL NEDELCU S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Călăraşi, România. Date de identificare: CUI 46511739, Nr. Reg. Com. J2022000562519. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 20 iulie 2022. Sediul social este situat la: JUD. CĂLĂRAŞI, SAT LEHLIU COM. LEHLIU, STR. 39, NR.503, cod poștal 917150. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MAGAZINUL NEDELCU S.R.L.
CUI
46511739
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2022000562519
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 iulie 2022
Județ
Călărași
Sediul social
JUD. CĂLĂRAŞI, SAT LEHLIU COM. LEHLIU, STR. 39, NR.503
Cod poștal
917150
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4711
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2025, MAGAZINUL NEDELCU S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 830.208 lei, un profit net de 74.312 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.20222023202420252022 · Cifra de afaceri: 97.638 lei2023 · Cifra de afaceri: 549.222 lei2024 · Cifra de afaceri: 704.619 lei2025 · Cifra de afaceri: 830.208 lei2022 · Profit net: 14.335 lei2023 · Profit net: 70.197 lei2024 · Profit net: 82.654 lei2025 · Profit net: 74.312 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 97.638 lei20222023: 549.222 lei20232024: 704.619 lei20242025: 830.208 lei830 mii2025
Profit net lei
2022: 14.335 lei20222023: 70.197 lei20232024: 82.654 lei83 mii20242025: 74.312 lei74 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MAGAZINUL NEDELCU S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 830.208 lei în creștere față de 2024 74.312 lei în scădere față de 2024 185.347 lei în creștere față de 2024 0 lei 429.767 lei 244.420 lei 2
2024 704.619 lei în creștere față de 2023 82.654 lei în creștere față de 2023 138.070 lei în creștere față de 2023 0 lei 305.457 lei 167.387 lei 2
2023 549.222 lei în creștere față de 2022 70.197 lei în creștere față de 2022 96.976 lei în scădere față de 2022 — 181.708 lei 84.732 lei —
2022 97.638 lei 14.335 lei 111.299 lei — 125.834 lei 14.535 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare