MAGMA VISUAL S.R.L.

MAGMA VISUAL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41435630, Nr. Reg. Com. J40/9719/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7311 - Activitati ale agentiilor de publicitate. Societatea a fost înființată la data de 24 iulie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. CUZA VODĂ, NR.103, CAM.1, cod poștal 040283. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MAGMA VISUAL S.R.L.
CUI
41435630
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/9719/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 iulie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. CUZA VODĂ, NR.103, CAM.1
Cod poștal
040283
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7311
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de publicitate

Situații financiare

În 2025, MAGMA VISUAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 261.965 lei, un profit net de 168.082 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 56.060 lei2020 · Cifra de afaceri: 165.417 lei2021 · Cifra de afaceri: 226.177 lei2022 · Cifra de afaceri: 165.998 lei2023 · Cifra de afaceri: 256.418 lei2024 · Cifra de afaceri: 191.405 lei2025 · Cifra de afaceri: 261.965 lei2019 · Profit net: 50.918 lei2020 · Profit net: 133.732 lei2021 · Profit net: 187.954 lei2022 · Profit net: 134.915 lei2023 · Profit net: 180.660 lei2024 · Profit net: 104.438 lei2025 · Profit net: 168.082 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 56.060 lei20192020: 165.417 lei20202021: 226.177 lei20212022: 165.998 lei20222023: 256.418 lei20232024: 191.405 lei20242025: 261.965 lei262 mii2025
Profit net lei
2019: 50.918 lei20192020: 133.732 lei20202021: 187.954 lei188 mii20212022: 134.915 lei20222023: 180.660 lei20232024: 104.438 lei20242025: 168.082 lei168 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MAGMA VISUAL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 261.965 lei în creștere față de 2024 168.082 lei în creștere față de 2024 9.310 lei în scădere față de 2024 950 lei 176.682 lei 168.322 lei 1
2024 191.405 lei în scădere față de 2023 104.438 lei în scădere față de 2023 17.320 lei în scădere față de 2023 4.828 lei 117.170 lei 104.678 lei 1
2023 256.418 lei în creștere față de 2022 180.660 lei în creștere față de 2022 38.770 lei în creștere față de 2022 10.128 lei 209.542 lei 180.900 lei 1
2022 165.998 lei în scădere față de 2021 134.915 lei în scădere față de 2021 7.387 lei în creștere față de 2021 21.959 lei 120.583 lei 135.155 lei 1 în creștere față de 2021
2021 226.177 lei în creștere față de 2020 187.954 lei în creștere față de 2020 5.527 lei în creștere față de 2020 6.134 lei 227.271 lei 227.878 lei 0
2020 165.417 lei în creștere față de 2019 133.732 lei în creștere față de 2019 5.381 lei în creștere față de 2019 9.617 lei 172.530 lei 176.766 lei 0
2019 56.060 lei 50.918 lei 2.400 lei — 53.518 lei 51.118 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare