MAGNUM CONCRETE CONSTRUCT S.R.L.

MAGNUM CONCRETE CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41127061, Nr. Reg. Com. J2019006478405. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 16 mai 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR PÂNCOTA, NR.9, PARTER, BL.11N, SC.2, AP.29, cod poștal 022773. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MAGNUM CONCRETE CONSTRUCT S.R.L.
CUI
41127061
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019006478405
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 mai 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR PÂNCOTA, NR.9, PARTER, BL.11N, SC.2, AP.29
Cod poștal
022773
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, MAGNUM CONCRETE CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 12.000 lei, o pierdere netă de 101.627 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,0 mil.02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 438.987 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.988.917 lei2021 · Cifra de afaceri: 4.361.664 lei2022 · Cifra de afaceri: 5.289.796 lei2023 · Cifra de afaceri: 85.655 lei2024 · Cifra de afaceri: 72.517 lei2025 · Cifra de afaceri: 12.000 lei2019 · Profit net: 194.698 lei2020 · Profit net: 1.149.379 lei2021 · Profit net: 128.375 lei2022 · Profit net: 404.217 lei2023 · Profit net: −329.915 lei2024 · Profit net: −101.939 lei2025 · Profit net: −101.627 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 438.987 lei20192020: 2.988.917 lei20202021: 4.361.664 lei20212022: 5.289.796 lei5,3 mil.20222023: 85.655 lei20232024: 72.517 lei20242025: 12.000 lei12 mii2025
Profit net lei
2019: 194.698 lei20192020: 1.149.379 lei1,1 mil.20202021: 128.375 lei20212022: 404.217 lei20222023: −329.915 lei−330 mii20232024: −101.939 lei20242025: −101.627 lei−102 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MAGNUM CONCRETE CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 12.000 lei în scădere față de 2024 −101.627 lei în creștere față de 2024 307.807 lei în scădere față de 2024 40.348 lei 1.558.347 lei 1.290.888 lei 1 în scădere față de 2024
2024 72.517 lei în scădere față de 2023 −101.939 lei în creștere față de 2023 341.380 lei în scădere față de 2023 67.759 lei 1.666.137 lei 1.392.516 lei 2 în scădere față de 2023
2023 85.655 lei în scădere față de 2022 −329.915 lei în scădere față de 2022 413.231 lei în creștere față de 2022 95.491 lei 1.812.194 lei 1.494.454 lei 6 în scădere față de 2022
2022 5.289.796 lei în creștere față de 2021 404.217 lei în creștere față de 2021 368.185 lei în scădere față de 2021 270 lei 2.192.285 lei 1.824.370 lei 15 în scădere față de 2021
2021 4.361.664 lei în creștere față de 2020 128.375 lei în scădere față de 2020 3.011.080 lei în creștere față de 2020 7.689 lei 4.423.544 lei 1.420.153 lei 17 în scădere față de 2020
2020 2.988.917 lei în creștere față de 2019 1.149.379 lei în creștere față de 2019 154.841 lei în creștere față de 2019 25.549 lei 1.473.569 lei 1.344.277 lei 19 în creștere față de 2019
2019 438.987 lei 194.698 lei 41.779 lei 9.265 lei 227.288 lei 194.898 lei 9

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare