MAHAL TRADE S.R.L.

MAHAL TRADE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40667217, Nr. Reg. Com. J2019002192404. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7020 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal. Societatea a fost înființată la data de 20 februarie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, CAL DUDEŞTI, NR.101, CORP B. (10 MP)., ET.2, cod poștal 031083. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MAHAL TRADE S.R.L.
CUI
40667217
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019002192404
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 februarie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, CAL DUDEŞTI, NR.101, CORP B. (10 MP)., ET.2
Cod poștal
031083
Cod CAEN
7020
Domeniu de activitate
Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal

Situații financiare

În 2025, MAHAL TRADE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 281.241 lei, un profit net de 402.273 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 11.650 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.387.820 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.356.647 lei2022 · Cifra de afaceri: 3.934.997 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.221.609 lei2024 · Cifra de afaceri: 253.030 lei2025 · Cifra de afaceri: 281.241 lei2019 · Profit net: −13.097 lei2020 · Profit net: 2.362.139 lei2021 · Profit net: 1.936.585 lei2022 · Profit net: 3.129.228 lei2023 · Profit net: 410.184 lei2024 · Profit net: −650.243 lei2025 · Profit net: 402.273 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 11.650 lei20192020: 2.387.820 lei20202021: 2.356.647 lei20212022: 3.934.997 lei3,9 mil.20222023: 1.221.609 lei20232024: 253.030 lei20242025: 281.241 lei281 mii2025
Profit net lei
2019: −13.097 lei20192020: 2.362.139 lei20202021: 1.936.585 lei20212022: 3.129.228 lei3,1 mil.20222023: 410.184 lei20232024: −650.243 lei−650 mii20242025: 402.273 lei402 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MAHAL TRADE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 281.241 lei în creștere față de 2024 402.273 lei în creștere față de 2024 1.521.243 lei în creștere față de 2024 4.763.771 lei 828.431 lei 4.070.959 lei —
2024 253.030 lei în scădere față de 2023 −650.243 lei în scădere față de 2023 598.482 lei în creștere față de 2023 4.617.969 lei 409.199 lei 4.428.686 lei 1
2023 1.221.609 lei în scădere față de 2022 410.184 lei în scădere față de 2022 46.193 lei în creștere față de 2022 4.438.192 lei 1.030.930 lei 5.422.929 lei 1
2022 3.934.997 lei în creștere față de 2021 3.129.228 lei în creștere față de 2021 −15.491 lei în scădere față de 2021 5.246.136 lei 258.428 lei 5.520.055 lei 1
2021 2.356.647 lei în scădere față de 2020 1.936.585 lei în scădere față de 2020 38.714 lei în scădere față de 2020 912.485 lei 1.517.056 lei 2.390.827 lei 1
2020 2.387.820 lei în creștere față de 2019 2.362.139 lei în creștere față de 2019 40.593 lei în creștere față de 2019 — 2.389.835 lei 2.349.242 lei 1
2019 11.650 lei −13.097 lei 16.107 lei — 3.210 lei −12.897 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare