MAI MULT DECÂT ENERGIE S.R.L.

MAI MULT DECÂT ENERGIE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 40766318, Nr. Reg. Com. J35/1300/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4321 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 11 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT PERIAM COM. PERIAM, STR. VIŞINULUI, NR.101, cod poștal 307315. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MAI MULT DECÂT ENERGIE S.R.L.
CUI
40766318
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J35/1300/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 martie 2019
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT PERIAM COM. PERIAM, STR. VIŞINULUI, NR.101
Cod poștal
307315
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4321
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, MAI MULT DECÂT ENERGIE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.505.689 lei, o pierdere netă de 39.172 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 38.845 lei2020 · Cifra de afaceri: 102.982 lei2021 · Cifra de afaceri: 246.908 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.058.916 lei2023 · Cifra de afaceri: 667.242 lei2024 · Cifra de afaceri: 747.539 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.505.689 lei2019 · Profit net: 27.666 lei2020 · Profit net: 54.946 lei2021 · Profit net: 111.626 lei2022 · Profit net: 309.866 lei2023 · Profit net: 220.753 lei2024 · Profit net: −34.985 lei2025 · Profit net: −39.172 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 38.845 lei20192020: 102.982 lei20202021: 246.908 lei20212022: 1.058.916 lei20222023: 667.242 lei20232024: 747.539 lei20242025: 1.505.689 lei1,5 mil.2025
Profit net lei
2019: 27.666 lei20192020: 54.946 lei20202021: 111.626 lei20212022: 309.866 lei310 mii20222023: 220.753 lei20232024: −34.985 lei20242025: −39.172 lei−39 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MAI MULT DECÂT ENERGIE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.505.689 lei în creștere față de 2024 −39.172 lei în scădere față de 2024 405.911 lei în scădere față de 2024 74.100 lei 319.405 lei −10.963 lei 2
2024 747.539 lei în creștere față de 2023 −34.985 lei în scădere față de 2023 582.026 lei în creștere față de 2023 102.136 lei 518.099 lei 38.209 lei 2 în creștere față de 2023
2023 667.242 lei în scădere față de 2022 220.753 lei în scădere față de 2022 404.979 lei în creștere față de 2022 145.126 lei 490.712 lei 230.859 lei 1
2022 1.058.916 lei în creștere față de 2021 309.866 lei în creștere față de 2021 377.559 lei în creștere față de 2021 187.184 lei 500.481 lei 310.106 lei 1
2021 246.908 lei în creștere față de 2020 111.626 lei în creștere față de 2020 275.327 lei în creștere față de 2020 228.926 lei 173.839 lei 127.438 lei —
2020 102.982 lei în creștere față de 2019 54.946 lei în creștere față de 2019 18.732 lei în creștere față de 2019 8.455 lei 73.089 lei 62.812 lei —
2019 38.845 lei 27.666 lei 6.233 lei — 34.099 lei 27.866 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare