MAIA EMA COZMETIZĂRI AUTO S.R.L.

MAIA EMA COZMETIZĂRI AUTO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 40059546, Nr. Reg. Com. J20/1376/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9531 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 26 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, SAT TĂTĂRĂŞTI COM. BURJUC, TĂTĂRĂŞTI, NR.15, cod poștal 337169. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MAIA EMA COZMETIZĂRI AUTO S.R.L.
CUI
40059546
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J20/1376/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 octombrie 2018
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, SAT TĂTĂRĂŞTI COM. BURJUC, TĂTĂRĂŞTI, NR.15
Cod poștal
337169
Cod CAEN
9531
Domeniu de activitate
Alte transporturi terestre de calatori n.c.a.

Situații financiare

În 2025, MAIA EMA COZMETIZĂRI AUTO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 66.433 lei, un profit net de 1.127 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii2018201920202023202420252018 · Cifra de afaceri: 2.484 lei2019 · Cifra de afaceri: 84.850 lei2020 · Cifra de afaceri: 39.544 lei2023 · Cifra de afaceri: 53.317 lei2024 · Cifra de afaceri: 57.358 lei2025 · Cifra de afaceri: 66.433 lei2018 · Profit net: 2.138 lei2019 · Profit net: 69.800 lei2020 · Profit net: 24.100 lei2023 · Profit net: −4.012 lei2024 · Profit net: −46.186 lei2025 · Profit net: 1.127 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 2.484 lei20182019: 84.850 lei85 mii20192020: 39.544 lei20202023: 53.317 lei20232024: 57.358 lei20242025: 66.433 lei66 mii2025
Profit net lei
2018: 2.138 lei20182019: 69.800 lei70 mii20192020: 24.100 lei20202023: −4.012 lei20232024: −46.186 lei−46 mii20242025: 1.127 lei1 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MAIA EMA COZMETIZĂRI AUTO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 66.433 lei în creștere față de 2024 1.127 lei în creștere față de 2024 2.938 lei în creștere față de 2024 — 33.790 lei 33.852 lei 1
2024 57.358 lei în creștere față de 2023 −46.186 lei în scădere față de 2023 2.169 lei în scădere față de 2023 — 34.893 lei 32.724 lei 1
2023 53.317 lei în creștere față de 2020 −4.012 lei în scădere față de 2020 6.225 lei în scădere față de 2020 — 112.374 lei 106.149 lei 1
2020 39.544 lei în scădere față de 2019 24.100 lei în scădere față de 2019 75.227 lei în creștere față de 2019 — 99.567 lei 24.340 lei —
2019 84.850 lei în creștere față de 2018 69.800 lei în creștere față de 2018 3.491 lei în creștere față de 2018 — 73.531 lei 70.040 lei —
2018 2.484 lei 2.138 lei 1.646 lei 133 lei 3.851 lei 2.338 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare