MAINSTALATII S.R.L.

MAINSTALATII S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 40993965, Nr. Reg. Com. J38/573/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4322 - Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat. Societatea a fost înființată la data de 17 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. LESPEZI, NR.57, cod poștal 240292. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MAINSTALATII S.R.L.
CUI
40993965
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J38/573/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 aprilie 2019
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. LESPEZI, NR.57
Cod poștal
240292
Cod CAEN
4322
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat

Situații financiare

În 2025, MAINSTALATII S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 171.633 lei, un profit net de 22.890 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 133.399 lei2020 · Cifra de afaceri: 165.421 lei2021 · Cifra de afaceri: 90.696 lei2022 · Cifra de afaceri: 294.716 lei2023 · Cifra de afaceri: 214.982 lei2024 · Cifra de afaceri: 229.981 lei2025 · Cifra de afaceri: 171.633 lei2019 · Profit net: 8.210 lei2020 · Profit net: −57.312 lei2021 · Profit net: −34.194 lei2022 · Profit net: 90.291 lei2023 · Profit net: 27.498 lei2024 · Profit net: 21.808 lei2025 · Profit net: 22.890 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 133.399 lei20192020: 165.421 lei20202021: 90.696 lei20212022: 294.716 lei295 mii20222023: 214.982 lei20232024: 229.981 lei20242025: 171.633 lei172 mii2025
Profit net lei
2019: 8.210 lei20192020: −57.312 lei−57 mii20202021: −34.194 lei20212022: 90.291 lei90 mii20222023: 27.498 lei20232024: 21.808 lei20242025: 22.890 lei23 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MAINSTALATII S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 171.633 lei în scădere față de 2024 22.890 lei în creștere față de 2024 34.294 lei în scădere față de 2024 — 113.587 lei 79.452 lei 1
2024 229.981 lei în creștere față de 2023 21.808 lei în scădere față de 2023 48.662 lei în scădere față de 2023 577 lei 104.268 lei 56.501 lei 1
2023 214.982 lei în scădere față de 2022 27.498 lei în scădere față de 2022 54.027 lei în scădere față de 2022 2.306 lei 86.414 lei 34.693 lei 1
2022 294.716 lei în creștere față de 2021 90.291 lei în creștere față de 2021 82.467 lei în scădere față de 2021 10.187 lei 85.173 lei 7.195 lei 1
2021 90.696 lei în scădere față de 2020 −34.194 lei în creștere față de 2020 113.247 lei în creștere față de 2020 15.037 lei 29.696 lei −83.096 lei 1 în scădere față de 2020
2020 165.421 lei în creștere față de 2019 −57.312 lei în scădere față de 2019 69.794 lei în creștere față de 2019 25.357 lei 20.437 lei −48.902 lei 2
2019 133.399 lei 8.210 lei 16.081 lei 36.392 lei 77.657 lei 8.410 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare