MAJOR MUSIC S.R.L.

MAJOR MUSIC S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 41950903, Nr. Reg. Com. J23/5266/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5920 - Activitati de realizare a inregistrarilor audio si activitati de editare muzicala. Societatea a fost înființată la data de 26 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. EMIL RACOVIŢĂ, NR.35-37-39, PARTER, cod poștal 077190. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MAJOR MUSIC S.R.L.
CUI
41950903
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/5266/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 noiembrie 2019
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. EMIL RACOVIŢĂ, NR.35-37-39, PARTER
Cod poștal
077190
Cod CAEN
5920
Domeniu de activitate
Activitati de realizare a inregistrarilor audio si activitati de editare muzicala

Situații financiare

În 2025, MAJOR MUSIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.000 lei, o pierdere netă de 6.452 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 121.754 lei2020 · Cifra de afaceri: 31.741 lei2021 · Cifra de afaceri: 241.875 lei2025 · Cifra de afaceri: 4.000 lei2019 · Profit net: 114.168 lei2020 · Profit net: 23.921 lei2021 · Profit net: 232.388 lei2022 · Profit net: −7.903 lei2023 · Profit net: −9.214 lei2024 · Profit net: −5.641 lei2025 · Profit net: −6.452 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 121.754 lei20192020: 31.741 lei20202021: 241.875 lei242 mii20212025: 4.000 lei4 mii2025
Profit net lei
2019: 114.168 lei20192020: 23.921 lei20202021: 232.388 lei232 mii20212022: −7.903 lei20222023: −9.214 lei−9 mii20232024: −5.641 lei20242025: −6.452 lei−6 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MAJOR MUSIC S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 4.000 lei −6.452 lei în scădere față de 2024 19.885 lei în creștere față de 2024 12.201 lei 1.355 lei −17.922 lei —
2024 — −5.641 lei în creștere față de 2023 17.356 lei în creștere față de 2023 14.130 lei 5.337 lei −11.470 lei —
2023 — −9.214 lei în scădere față de 2022 14.459 lei în creștere față de 2022 2.705 lei 8.208 lei −5.247 lei 1
2022 — −7.903 lei în scădere față de 2021 3.548 lei în scădere față de 2021 3.127 lei 7.091 lei 3.966 lei 1
2021 241.875 lei în creștere față de 2020 232.388 lei în creștere față de 2020 6.742 lei în scădere față de 2020 — 263.291 lei 256.549 lei —
2020 31.741 lei în scădere față de 2019 23.921 lei în scădere față de 2019 243.505 lei în creștere față de 2019 — 267.666 lei 24.161 lei —
2019 121.754 lei 114.168 lei 3.653 lei — 118.021 lei 114.368 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare