MAJOREX CONST. S.R.L.

MAJOREX CONST. S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Harghita, România. Date de identificare: CUI 46073566, Nr. Reg. Com. J2022000257194. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 6 mai 2022. Sediul social este situat la: JUD. HARGHITA, SAT DEALU COM. DEALU, DEALU, NR.650, cod poștal 537080. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MAJOREX CONST. S.R.L.
CUI
46073566
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2022000257194
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 mai 2022
Județ
Harghita
Sediul social
JUD. HARGHITA, SAT DEALU COM. DEALU, DEALU, NR.650
Cod poștal
537080
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, MAJOREX CONST. S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 245.620 lei, o pierdere netă de 7.705 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2022202420252022 · Cifra de afaceri: 19.584 lei2024 · Cifra de afaceri: 279.724 lei2025 · Cifra de afaceri: 245.620 lei2022 · Profit net: 3.520 lei2024 · Profit net: 104.222 lei2025 · Profit net: −7.705 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 19.584 lei20222024: 279.724 lei280 mii20242025: 245.620 lei246 mii2025
Profit net lei
2022: 3.520 lei20222024: 104.222 lei104 mii20242025: −7.705 lei−8 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MAJOREX CONST. S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 245.620 lei în scădere față de 2024 −7.705 lei în scădere față de 2024 16.101 lei în scădere față de 2024 — 88.932 lei 72.831 lei 3 în creștere față de 2024
2024 279.724 lei în creștere față de 2022 104.222 lei în creștere față de 2022 26.502 lei în creștere față de 2022 — 131.039 lei 104.537 lei 1 în scădere față de 2022
2022 19.584 lei 3.520 lei 3.111 lei — 6.831 lei 3.720 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare