MAKE-UP BY ANCA MOLNAR S.R.L.

Radiată din 10 aprilie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

MAKE-UP BY ANCA MOLNAR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 38983250, Nr. Reg. Com. J35/733/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare. Societatea a fost înființată la data de 7 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, PŢA. VICTORIEI, NR.6, cod poștal 300006. Societatea este radiată din data de 10 aprilie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MAKE-UP BY ANCA MOLNAR S.R.L.
CUI
38983250
Stare
Radiată din 10 aprilie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J35/733/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 martie 2018
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, PŢA. VICTORIEI, NR.6
Cod poștal
300006
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9602
Domeniu de activitate
Coafura si alte activitati de infrumusetare

Situații financiare

În 2023, MAKE-UP BY ANCA MOLNAR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.032 lei, o pierdere netă de 32.639 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2018201920202021202220232018 · Cifra de afaceri: 171.428 lei2019 · Cifra de afaceri: 257.394 lei2020 · Cifra de afaceri: 261.119 lei2021 · Cifra de afaceri: 237.670 lei2022 · Cifra de afaceri: 67.588 lei2023 · Cifra de afaceri: 9.032 lei2018 · Profit net: 64.020 lei2019 · Profit net: 162.078 lei2020 · Profit net: 147.334 lei2021 · Profit net: 96.548 lei2022 · Profit net: 4.504 lei2023 · Profit net: −32.639 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 171.428 lei20182019: 257.394 lei20192020: 261.119 lei261 mii20202021: 237.670 lei20212022: 67.588 lei20222023: 9.032 lei9 mii2023
Profit net lei
2018: 64.020 lei20182019: 162.078 lei162 mii20192020: 147.334 lei20202021: 96.548 lei20212022: 4.504 lei20222023: −32.639 lei−33 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru MAKE-UP BY ANCA MOLNAR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 9.032 lei în scădere față de 2022 −32.639 lei în scădere față de 2022 29.129 lei în creștere față de 2022 — 5.691 lei −23.438 lei 1
2022 67.588 lei în scădere față de 2021 4.504 lei în scădere față de 2021 5.539 lei în creștere față de 2021 13.158 lei 1.328 lei 9.201 lei 1
2021 237.670 lei în scădere față de 2020 96.548 lei în scădere față de 2020 3.295 lei în scădere față de 2020 20.150 lei 81.623 lei 98.478 lei 1
2020 261.119 lei în creștere față de 2019 147.334 lei în scădere față de 2019 11.654 lei în creștere față de 2019 17.429 lei 141.857 lei 147.632 lei 1
2019 257.394 lei în creștere față de 2018 162.078 lei în creștere față de 2018 8.555 lei în scădere față de 2018 4.553 lei 230.300 lei 226.298 lei 1
2018 171.428 lei 64.020 lei 12.493 lei 7.036 lei 69.677 lei 64.220 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare