MAKEUP REVOLUTION S.R.L.

MAKEUP REVOLUTION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bihor, România. Date de identificare: CUI 38635795, Nr. Reg. Com. J05/1180/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6201 - Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client). Societatea a fost înființată la data de 22 decembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, BLD. DACIA, NR.56, BL.U3, ET.1, AP.4. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MAKEUP REVOLUTION S.R.L.
CUI
38635795
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J05/1180/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 decembrie 2017
Județ
Bihor
Sediul social
JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, BLD. DACIA, NR.56, BL.U3, ET.1, AP.4
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6201
Domeniu de activitate
Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client)

Situații financiare

În 2024, MAKEUP REVOLUTION S.R.L. a raportat o pierdere netă de 176 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−125 mii−100 mii−75 mii−50 mii−25 mii025 mii20182019202020212022202320242018 · Cifra de afaceri: 16.555 lei2020 · Cifra de afaceri: 3.000 lei2018 · Profit net: 1.046 lei2019 · Profit net: −3.274 lei2020 · Profit net: 2.690 lei2021 · Profit net: −101.666 lei2022 · Profit net: −44.541 lei2023 · Profit net: −4.875 lei2024 · Profit net: −176 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 16.555 lei17 mii20182020: 3.000 lei3 mii2020
Profit net lei
2018: 1.046 lei20182019: −3.274 lei20192020: 2.690 lei3 mii20202021: −101.666 lei−102 mii20212022: −44.541 lei20222023: −4.875 lei20232024: −176 lei−1762024
Indicatori financiari pe ani pentru MAKEUP REVOLUTION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −176 lei în creștere față de 2023 152.787 lei în creștere față de 2023 — 2.065 lei −150.395 lei —
2023 — −4.875 lei în creștere față de 2022 152.636 lei în creștere față de 2022 — 2.090 lei −150.219 lei —
2022 — −44.541 lei în creștere față de 2021 147.618 lei în creștere față de 2021 — 1.947 lei −145.344 lei —
2021 — −101.666 lei în scădere față de 2020 102.937 lei în creștere față de 2020 — 1.807 lei −100.803 lei 1
2020 3.000 lei 2.690 lei în creștere față de 2019 5.115 lei în creștere față de 2019 — 2.055 lei 863 lei —
2019 — −3.274 lei în scădere față de 2018 4.475 lei în creștere față de 2018 — 2.447 lei −2.028 lei —
2018 16.555 lei 1.046 lei 1.936 lei — 3.182 lei 1.246 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare