MAL HURLE S.R.L.

MAL HURLE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sălaj, România. Date de identificare: CUI 38460502, Nr. Reg. Com. J2017000799313. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 8 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. SĂLAJ, SAT MAL COM. SÂG, MAL, NR.106, BIROUL 1, cod poștal 457302. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MAL HURLE S.R.L.
CUI
38460502
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017000799313
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 noiembrie 2017
Județ
Sălaj
Sediul social
JUD. SĂLAJ, SAT MAL COM. SÂG, MAL, NR.106, BIROUL 1
Cod poștal
457302
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2025, MAL HURLE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.013.738 lei, un profit net de 117.904 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.2017201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 531.038 lei2019 · Cifra de afaceri: 675.798 lei2020 · Cifra de afaceri: 400.268 lei2021 · Cifra de afaceri: 279.628 lei2022 · Cifra de afaceri: 499.100 lei2023 · Cifra de afaceri: 857.606 lei2024 · Cifra de afaceri: 919.709 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.013.738 lei2017 · Profit net: −3.382 lei2018 · Profit net: 38.562 lei2019 · Profit net: 2.124 lei2020 · Profit net: −33.765 lei2021 · Profit net: −209 lei2022 · Profit net: 52.602 lei2023 · Profit net: 161.161 lei2024 · Profit net: 98.471 lei2025 · Profit net: 117.904 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 531.038 lei'182019: 675.798 lei'192020: 400.268 lei'202021: 279.628 lei'212022: 499.100 lei'222023: 857.606 lei'232024: 919.709 lei'242025: 1.013.738 lei1,0 mil.'25
Profit net lei
2017: −3.382 lei'172018: 38.562 lei'182019: 2.124 lei'192020: −33.765 lei−34 mii'202021: −209 lei'212022: 52.602 lei'222023: 161.161 lei161 mii'232024: 98.471 lei'242025: 117.904 lei118 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MAL HURLE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.013.738 lei în creștere față de 2024 117.904 lei în creștere față de 2024 215.478 lei în creștere față de 2024 90.890 lei 242.692 lei 118.104 lei 2
2024 919.709 lei în creștere față de 2023 98.471 lei în scădere față de 2023 158.755 lei în creștere față de 2023 7.876 lei 205.483 lei 54.604 lei 2
2023 857.606 lei în creștere față de 2022 161.161 lei în creștere față de 2022 110.913 lei în creștere față de 2022 12.173 lei 216.034 lei 117.294 lei 2 în creștere față de 2022
2022 499.100 lei în creștere față de 2021 52.602 lei în creștere față de 2021 40.542 lei în creștere față de 2021 16.469 lei 80.206 lei 56.133 lei 1
2021 279.628 lei în scădere față de 2020 −209 lei în creștere față de 2020 37.963 lei în scădere față de 2020 — 41.493 lei 3.530 lei 1 în scădere față de 2020
2020 400.268 lei în scădere față de 2019 −33.765 lei în scădere față de 2019 110.476 lei în creștere față de 2019 6.545 lei 107.670 lei 3.739 lei 2 în scădere față de 2019
2019 675.798 lei în creștere față de 2018 2.124 lei în scădere față de 2018 84.833 lei în creștere față de 2018 13.685 lei 108.652 lei 37.504 lei 3
2018 531.038 lei 38.562 lei în creștere față de 2017 79.382 lei în creștere față de 2017 20.825 lei 93.937 lei 35.380 lei 3 în creștere față de 2017
2017 — −3.382 lei 31.393 lei 27.965 lei 246 lei −3.182 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare