MALA VIBES S.R.L.

MALA VIBES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 39018674, Nr. Reg. Com. J2018000556292. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9313 - Activitati ale centrelor de fitness. Societatea a fost înființată la data de 14 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, ORŞ. BĂICOI, STR. OLTULUI, NR.103A, cod poștal 105200. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MALA VIBES S.R.L.
CUI
39018674
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000556292
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 martie 2018
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, ORŞ. BĂICOI, STR. OLTULUI, NR.103A
Cod poștal
105200
Cod CAEN
9313
Domeniu de activitate
Activitati ale centrelor de fitness

Situații financiare

În 2025, MALA VIBES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 20.145 lei, un profit net de 8.673 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 4.900 lei2020 · Cifra de afaceri: 20.267 lei2021 · Cifra de afaceri: 57.850 lei2022 · Cifra de afaceri: 35.252 lei2023 · Cifra de afaceri: 21.914 lei2024 · Cifra de afaceri: 21.288 lei2025 · Cifra de afaceri: 20.145 lei2018 · Profit net: −5.588 lei2019 · Profit net: 4.125 lei2020 · Profit net: −13.851 lei2021 · Profit net: 9.793 lei2022 · Profit net: 16.792 lei2023 · Profit net: 8.834 lei2024 · Profit net: 9.276 lei2025 · Profit net: 8.673 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 4.900 lei20192020: 20.267 lei20202021: 57.850 lei58 mii20212022: 35.252 lei20222023: 21.914 lei20232024: 21.288 lei20242025: 20.145 lei20 mii2025
Profit net lei
2018: −5.588 lei'182019: 4.125 lei'192020: −13.851 lei−14 mii'202021: 9.793 lei'212022: 16.792 lei17 mii'222023: 8.834 lei'232024: 9.276 lei'242025: 8.673 lei9 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MALA VIBES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 20.145 lei în scădere față de 2024 8.673 lei în scădere față de 2024 24.145 lei în scădere față de 2024 29 lei 61.581 lei 37.465 lei —
2024 21.288 lei în scădere față de 2023 9.276 lei în creștere față de 2023 26.010 lei în creștere față de 2023 — 54.802 lei 28.792 lei —
2023 21.914 lei în scădere față de 2022 8.834 lei în scădere față de 2022 22.534 lei în scădere față de 2022 — 42.376 lei 19.842 lei —
2022 35.252 lei în scădere față de 2021 16.792 lei în creștere față de 2021 45.252 lei în creștere față de 2021 — 56.723 lei 11.471 lei —
2021 57.850 lei în creștere față de 2020 9.793 lei în creștere față de 2020 34.509 lei în creștere față de 2020 — 29.188 lei −5.321 lei —
2020 20.267 lei în creștere față de 2019 −13.851 lei în scădere față de 2019 26.539 lei în creștere față de 2019 — 11.425 lei −15.114 lei —
2019 4.900 lei 4.125 lei în creștere față de 2018 9.814 lei în creștere față de 2018 — 8.551 lei −1.263 lei —
2018 — −5.588 lei 7.126 lei — 1.738 lei −5.388 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare