MALPIN UP S.R.L.

MALPIN UP S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Covasna, România. Date de identificare: CUI 40835817, Nr. Reg. Com. J14/167/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4399 - Alte lucrari speciale de constructii n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 25 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. COVASNA, MUN. SFÂNTU GHEORGHE, STR. NICOLAE IORGA, NR.18, BL.11, SC.A, AP.1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MALPIN UP S.R.L.
CUI
40835817
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J14/167/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 martie 2019
Județ
Covasna
Sediul social
JUD. COVASNA, MUN. SFÂNTU GHEORGHE, STR. NICOLAE IORGA, NR.18, BL.11, SC.A, AP.1
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4399
Domeniu de activitate
Alte lucrari speciale de constructii n.c.a.

Situații financiare

În 2025, MALPIN UP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 347.132 lei, un profit net de 202.124 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 120.470 lei2020 · Cifra de afaceri: 228.945 lei2021 · Cifra de afaceri: 296.355 lei2022 · Cifra de afaceri: 164.645 lei2023 · Cifra de afaceri: 371.190 lei2024 · Cifra de afaceri: 222.298 lei2025 · Cifra de afaceri: 347.132 lei2019 · Profit net: 57.172 lei2020 · Profit net: 140.726 lei2021 · Profit net: 216.012 lei2022 · Profit net: 95.232 lei2023 · Profit net: 240.504 lei2024 · Profit net: 58.659 lei2025 · Profit net: 202.124 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 120.470 lei20192020: 228.945 lei20202021: 296.355 lei20212022: 164.645 lei20222023: 371.190 lei371 mii20232024: 222.298 lei20242025: 347.132 lei347 mii2025
Profit net lei
2019: 57.172 lei20192020: 140.726 lei20202021: 216.012 lei20212022: 95.232 lei20222023: 240.504 lei241 mii20232024: 58.659 lei20242025: 202.124 lei202 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MALPIN UP S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 347.132 lei în creștere față de 2024 202.124 lei în creștere față de 2024 49.516 lei în scădere față de 2024 62.536 lei 189.390 lei 202.410 lei 1
2024 222.298 lei în scădere față de 2023 58.659 lei în scădere față de 2023 70.676 lei în creștere față de 2023 97.727 lei 109.791 lei 136.842 lei 1
2023 371.190 lei în creștere față de 2022 240.504 lei în creștere față de 2022 51.790 lei în creștere față de 2022 132.914 lei 183.907 lei 265.031 lei 1
2022 164.645 lei în scădere față de 2021 95.232 lei în scădere față de 2021 11.654 lei în creștere față de 2021 — 107.163 lei 95.509 lei 1
2021 296.355 lei în creștere față de 2020 216.012 lei în creștere față de 2020 3.068 lei în scădere față de 2020 — 219.320 lei 216.252 lei 1 în scădere față de 2020
2020 228.945 lei în creștere față de 2019 140.726 lei în creștere față de 2019 9.033 lei în creștere față de 2019 119 lei 149.880 lei 140.966 lei 2
2019 120.470 lei 57.172 lei 3.346 lei 33 lei 60.685 lei 57.372 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare