MAN RESIDENCE S.R.L.

MAN RESIDENCE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 42389591, Nr. Reg. Com. J2020000750358. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6812 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 10 martie 2020. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT GIROC COM. GIROC, STR. BRUSTURELUI, NR.38, CAMERA 1, ET.PARTER, AP.3. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MAN RESIDENCE S.R.L.
CUI
42389591
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000750358
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 martie 2020
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT GIROC COM. GIROC, STR. BRUSTURELUI, NR.38, CAMERA 1, ET.PARTER, AP.3
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6812
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, MAN RESIDENCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 726.943 lei, un profit net de 160.427 lei și un număr mediu de 6 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 0 lei2021 · Cifra de afaceri: 3.738.343 lei2022 · Cifra de afaceri: 3.586.503 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.010.467 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.856.747 lei2025 · Cifra de afaceri: 726.943 lei2020 · Profit net: −33.956 lei2021 · Profit net: 527.734 lei2022 · Profit net: 19.283 lei2023 · Profit net: −172.235 lei2024 · Profit net: 119.420 lei2025 · Profit net: 160.427 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 0 lei20202021: 3.738.343 lei3,7 mil.20212022: 3.586.503 lei20222023: 1.010.467 lei20232024: 2.856.747 lei20242025: 726.943 lei727 mii2025
Profit net lei
2020: −33.956 lei20202021: 527.734 lei528 mii20212022: 19.283 lei20222023: −172.235 lei−172 mii20232024: 119.420 lei20242025: 160.427 lei160 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MAN RESIDENCE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 726.943 lei în scădere față de 2024 160.427 lei în creștere față de 2024 2.860.826 lei în creștere față de 2024 977.949 lei 2.286.752 lei 403.875 lei 6 în scădere față de 2024
2024 2.856.747 lei în creștere față de 2023 119.420 lei în creștere față de 2023 2.757.009 lei în scădere față de 2023 444.155 lei 2.555.855 lei 243.369 lei 8 în creștere față de 2023
2023 1.010.467 lei în scădere față de 2022 −172.235 lei în scădere față de 2022 3.082.846 lei în creștere față de 2022 1.464.081 lei 1.750.750 lei 133.251 lei 4 în creștere față de 2022
2022 3.586.503 lei în scădere față de 2021 19.283 lei în scădere față de 2021 2.885.377 lei în scădere față de 2021 684.301 lei 2.478.639 lei 288.988 lei 1
2021 3.738.343 lei în creștere față de 2020 527.734 lei în creștere față de 2020 3.577.012 lei în creștere față de 2020 2.360.556 lei 1.710.434 lei 493.978 lei 1 în creștere față de 2020
2020 0 lei −33.956 lei 2.346.245 lei 2.077.054 lei 235.435 lei −33.756 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare