MANAGEMENT CLINICI MEDICALE S.R.L.

MANAGEMENT CLINICI MEDICALE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 43064202, Nr. Reg. Com. J23/4205/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7022 - Activitati de consultanta pentru afaceri si management. Societatea a fost înființată la data de 17 septembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT MOGOŞOAIA COM. MOGOŞOAIA, STR. CHITILA PADURE, NR.68A, CAMERA 1, cod poștal 077135. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MANAGEMENT CLINICI MEDICALE S.R.L.
CUI
43064202
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/4205/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 septembrie 2020
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT MOGOŞOAIA COM. MOGOŞOAIA, STR. CHITILA PADURE, NR.68A, CAMERA 1
Cod poștal
077135
Cod CAEN
7022
Domeniu de activitate
Activitati de consultanta pentru afaceri si management

Situații financiare

În 2025, MANAGEMENT CLINICI MEDICALE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.500 lei, o pierdere netă de 7.923 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 14.872 lei2021 · Cifra de afaceri: 21.511 lei2022 · Cifra de afaceri: 42.599 lei2023 · Cifra de afaceri: 14.922 lei2024 · Cifra de afaceri: 67.729 lei2025 · Cifra de afaceri: 9.500 lei2020 · Profit net: 8.683 lei2021 · Profit net: −10.020 lei2022 · Profit net: 29.189 lei2023 · Profit net: −21.470 lei2024 · Profit net: 29.447 lei2025 · Profit net: −7.923 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 14.872 lei20202021: 21.511 lei20212022: 42.599 lei20222023: 14.922 lei20232024: 67.729 lei68 mii20242025: 9.500 lei10 mii2025
Profit net lei
2020: 8.683 lei20202021: −10.020 lei20212022: 29.189 lei20222023: −21.470 lei−21 mii20232024: 29.447 lei29 mii20242025: −7.923 lei−8 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MANAGEMENT CLINICI MEDICALE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 9.500 lei în scădere față de 2024 −7.923 lei în scădere față de 2024 10.654 lei în creștere față de 2024 2.976 lei −35 lei −7.713 lei 1
2024 67.729 lei în creștere față de 2023 29.447 lei în creștere față de 2023 5.502 lei în scădere față de 2023 5.133 lei 8.556 lei 8.187 lei 1
2023 14.922 lei în scădere față de 2022 −21.470 lei în scădere față de 2022 29.463 lei în creștere față de 2022 — 8.203 lei −21.260 lei —
2022 42.599 lei în creștere față de 2021 29.189 lei în creștere față de 2021 9.247 lei în creștere față de 2021 — 37.200 lei 28.062 lei —
2021 21.511 lei în creștere față de 2020 −10.020 lei în scădere față de 2020 4.783 lei în creștere față de 2020 485 lei 3.062 lei −1.127 lei —
2020 14.872 lei 8.683 lei 2.446 lei 485 lei 10.774 lei 8.883 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare