MANAGEMENT COMPANY S.R.L.

MANAGEMENT COMPANY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 41313803, Nr. Reg. Com. J2019002258227. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 26 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. PAŞCANI, STR. GRĂDINIŢEI, DEMISOL, BL.G1B, SC.B. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MANAGEMENT COMPANY S.R.L.
CUI
41313803
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019002258227
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 iunie 2019
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. PAŞCANI, STR. GRĂDINIŢEI, DEMISOL, BL.G1B, SC.B
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, MANAGEMENT COMPANY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.661.160 lei, o pierdere netă de 1.987.690 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,0 mil.−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 42.700 lei2020 · Cifra de afaceri: 254.387 lei2021 · Cifra de afaceri: 468.079 lei2022 · Cifra de afaceri: 320.604 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.362.953 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.448.409 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.661.160 lei2019 · Profit net: 30.155 lei2020 · Profit net: 100.965 lei2021 · Profit net: 196.170 lei2022 · Profit net: 92.367 lei2023 · Profit net: 837.656 lei2024 · Profit net: 982.850 lei2025 · Profit net: −1.987.690 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 42.700 lei20192020: 254.387 lei20202021: 468.079 lei20212022: 320.604 lei20222023: 1.362.953 lei20232024: 2.448.409 lei2,4 mil.20242025: 1.661.160 lei1,7 mil.2025
Profit net lei
2019: 30.155 lei20192020: 100.965 lei20202021: 196.170 lei20212022: 92.367 lei20222023: 837.656 lei20232024: 982.850 lei983 mii20242025: −1.987.690 lei−2,0 mil.2025
Indicatori financiari pe ani pentru MANAGEMENT COMPANY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.661.160 lei în scădere față de 2024 −1.987.690 lei în scădere față de 2024 1.628.675 lei în creștere față de 2024 770 lei 1.269.077 lei −358.828 lei 5 în scădere față de 2024
2024 2.448.409 lei în creștere față de 2023 982.850 lei în creștere față de 2023 531.445 lei în scădere față de 2023 3.081 lei 2.313.227 lei 1.784.863 lei 6 în scădere față de 2023
2023 1.362.953 lei în creștere față de 2022 837.656 lei în creștere față de 2022 769.895 lei în creștere față de 2022 90.193 lei 1.618.315 lei 938.613 lei 7 în creștere față de 2022
2022 320.604 lei în scădere față de 2021 92.367 lei în scădere față de 2021 334.399 lei în creștere față de 2021 129.835 lei 305.521 lei 100.957 lei 5 în creștere față de 2021
2021 468.079 lei în creștere față de 2020 196.170 lei în creștere față de 2020 119.895 lei în creștere față de 2020 83.139 lei 234.346 lei 197.590 lei 4 în creștere față de 2020
2020 254.387 lei în creștere față de 2019 100.965 lei în creștere față de 2019 112.617 lei în creștere față de 2019 98.799 lei 124.438 lei 110.620 lei 2 în creștere față de 2019
2019 42.700 lei 30.155 lei 8.554 lei — 39.209 lei 30.655 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare