MANAGEMENT MECHANISM S.R.L.

MANAGEMENT MECHANISM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Gorj, România. Date de identificare: CUI 42394008, Nr. Reg. Com. J18/246/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 11 martie 2020. Sediul social este situat la: JUD. GORJ, ORŞ. TURCENI, STR. SF. GHEORGHE, NR.4, BL.37, SC.3, ET.3, AP.13, cod poștal 217520. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MANAGEMENT MECHANISM S.R.L.
CUI
42394008
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J18/246/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 martie 2020
Județ
Gorj
Sediul social
JUD. GORJ, ORŞ. TURCENI, STR. SF. GHEORGHE, NR.4, BL.37, SC.3, ET.3, AP.13
Cod poștal
217520
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, MANAGEMENT MECHANISM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 64.270 lei, o pierdere netă de 470.417 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 400 lei2022 · Cifra de afaceri: 7.047 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.270.392 lei2024 · Cifra de afaceri: 191.334 lei2025 · Cifra de afaceri: 64.270 lei2020 · Profit net: −2.046 lei2021 · Profit net: −3.445 lei2022 · Profit net: 4.074 lei2023 · Profit net: 1.040.777 lei2024 · Profit net: −211.578 lei2025 · Profit net: −470.417 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 400 lei20212022: 7.047 lei20222023: 1.270.392 lei1,3 mil.20232024: 191.334 lei20242025: 64.270 lei64 mii2025
Profit net lei
2020: −2.046 lei20202021: −3.445 lei20212022: 4.074 lei20222023: 1.040.777 lei1,0 mil.20232024: −211.578 lei20242025: −470.417 lei−470 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MANAGEMENT MECHANISM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 64.270 lei în scădere față de 2024 −470.417 lei în scădere față de 2024 865.627 lei în creștere față de 2024 11.756 lei 231.555 lei −622.316 lei 1 în scădere față de 2024
2024 191.334 lei în scădere față de 2023 −211.578 lei în scădere față de 2023 312.050 lei în creștere față de 2023 — 160.151 lei −151.899 lei 3 în creștere față de 2023
2023 1.270.392 lei în creștere față de 2022 1.040.777 lei în creștere față de 2022 282.005 lei în creștere față de 2022 — 1.321.565 lei 1.039.560 lei 1
2022 7.047 lei în creștere față de 2021 4.074 lei în creștere față de 2021 10.024 lei în creștere față de 2021 — 8.806 lei −1.218 lei 1
2021 400 lei −3.445 lei în scădere față de 2020 7.712 lei în creștere față de 2020 — 2.421 lei −5.291 lei —
2020 — −2.046 lei 2.371 lei 57 lei 468 lei −1.846 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare