MANAGER CONTRACTED ACCOUNTANT S.R.L.

MANAGER CONTRACTED ACCOUNTANT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 40695152, Nr. Reg. Com. J2019000341307. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8121 - Activitati generale de curatenie a cladirilor. Societatea a fost înființată la data de 26 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. WOLFENBÜTTEL, NR.52A. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MANAGER CONTRACTED ACCOUNTANT S.R.L.
CUI
40695152
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000341307
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 februarie 2019
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. WOLFENBÜTTEL, NR.52A
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8121
Domeniu de activitate
Activitati generale de curatenie a cladirilor

Situații financiare

În 2025, MANAGER CONTRACTED ACCOUNTANT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 1.944 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii2019202020222023202420252019 · Cifra de afaceri: 61.623 lei2020 · Cifra de afaceri: 120.625 lei2022 · Cifra de afaceri: 15.935 lei2023 · Cifra de afaceri: 5.059 lei2024 · Cifra de afaceri: 5.708 lei2025 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Profit net: 28.050 lei2020 · Profit net: 2.277 lei2022 · Profit net: −10.769 lei2023 · Profit net: −3.094 lei2024 · Profit net: −14.022 lei2025 · Profit net: −1.944 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 61.623 lei20192020: 120.625 lei121 mii20202022: 15.935 lei20222023: 5.059 lei20232024: 5.708 lei20242025: 0 lei02025
Profit net lei
2019: 28.050 lei28 mii20192020: 2.277 lei20202022: −10.769 lei20222023: −3.094 lei20232024: −14.022 lei−14 mii20242025: −1.944 lei−2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MANAGER CONTRACTED ACCOUNTANT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 0 lei în scădere față de 2024 −1.944 lei în creștere față de 2024 61.479 lei în scădere față de 2024 0 lei 69.921 lei 8.442 lei —
2024 5.708 lei în creștere față de 2023 −14.022 lei în scădere față de 2023 61.893 lei în creștere față de 2023 1.578 lei 70.700 lei 10.385 lei —
2023 5.059 lei în scădere față de 2022 −3.094 lei în creștere față de 2022 59.852 lei în scădere față de 2022 2.170 lei 82.089 lei 24.407 lei —
2022 15.935 lei în scădere față de 2020 −10.769 lei în scădere față de 2020 63.531 lei în creștere față de 2020 2.760 lei 88.272 lei 27.501 lei 1
2020 120.625 lei în creștere față de 2019 2.277 lei în scădere față de 2019 29.613 lei în creștere față de 2019 5.719 lei 54.849 lei 30.955 lei 1
2019 61.623 lei 28.050 lei 4.134 lei 8.678 lei 23.706 lei 28.250 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare