MANASIA SOCIETY S.R.L.

MANASIA SOCIETY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38846890, Nr. Reg. Com. J40/1963/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5630 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 13 februarie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. STELEA SPĂTARUL, NR.13, CORP 1, BIROUL NR. 2, IN SUPRAFATA DE 20,28 MP, ET.1, cod poștal 030211. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MANASIA SOCIETY S.R.L.
CUI
38846890
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/1963/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 februarie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. STELEA SPĂTARUL, NR.13, CORP 1, BIROUL NR. 2, IN SUPRAFATA DE 20,28 MP, ET.1
Cod poștal
030211
Cod CAEN
5630
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, MANASIA SOCIETY S.R.L. a raportat o pierdere netă de 17.616 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 556.069 lei2019 · Cifra de afaceri: 1.095.894 lei2020 · Cifra de afaceri: 620.920 lei2021 · Cifra de afaceri: 921.280 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.115.506 lei2023 · Cifra de afaceri: 985.485 lei2024 · Cifra de afaceri: 329.542 lei2018 · Profit net: 345.772 lei2019 · Profit net: 209.968 lei2020 · Profit net: 120.425 lei2021 · Profit net: 418.914 lei2022 · Profit net: 426.708 lei2023 · Profit net: 173.323 lei2024 · Profit net: 4.378 lei2025 · Profit net: −17.616 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 556.069 lei20182019: 1.095.894 lei20192020: 620.920 lei20202021: 921.280 lei20212022: 1.115.506 lei1,1 mil.20222023: 985.485 lei20232024: 329.542 lei330 mii2024
Profit net lei
2018: 345.772 lei'182019: 209.968 lei'192020: 120.425 lei'202021: 418.914 lei'212022: 426.708 lei427 mii'222023: 173.323 lei'232024: 4.378 lei'242025: −17.616 lei−18 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MANASIA SOCIETY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −17.616 lei în scădere față de 2024 87.187 lei în creștere față de 2024 41.765 lei 32.424 lei −12.998 lei —
2024 329.542 lei în scădere față de 2023 4.378 lei în scădere față de 2023 85.158 lei în scădere față de 2023 56.921 lei 32.855 lei 4.618 lei 1 în scădere față de 2023
2023 985.485 lei în scădere față de 2022 173.323 lei în scădere față de 2022 115.752 lei în creștere față de 2022 78.767 lei 629.716 lei 592.731 lei 5 în creștere față de 2022
2022 1.115.506 lei în creștere față de 2021 426.708 lei în creștere față de 2021 55.546 lei în creștere față de 2021 103.000 lei 648.049 lei 695.503 lei 4 în scădere față de 2021
2021 921.280 lei în creștere față de 2020 418.914 lei în creștere față de 2020 49.568 lei în scădere față de 2020 27.127 lei 581.289 lei 514.165 lei 5
2020 620.920 lei în scădere față de 2019 120.425 lei în scădere față de 2019 72.478 lei în scădere față de 2019 200 lei 409.634 lei 337.356 lei 5
2019 1.095.894 lei în creștere față de 2018 209.968 lei în scădere față de 2018 98.055 lei în creștere față de 2018 2.814 lei 651.678 lei 556.437 lei 5 în creștere față de 2018
2018 556.069 lei 345.772 lei 49.786 lei — 395.558 lei 345.772 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare