MÂNCARE DE LA STÂNĂ S.R.L.

MÂNCARE DE LA STÂNĂ S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 39442059, Nr. Reg. Com. J35/1889/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1011 - Prelucrarea si conservarea carnii. Societatea a fost înființată la data de 5 iunie 2018. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT SATCHINEZ COM. SATCHINEZ, STR. IRISULUI, NR.1, CAMERA 1, cod poștal 307365. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MÂNCARE DE LA STÂNĂ S.R.L.
CUI
39442059
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J35/1889/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 iunie 2018
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT SATCHINEZ COM. SATCHINEZ, STR. IRISULUI, NR.1, CAMERA 1
Cod poștal
307365
Cod CAEN
1011
Domeniu de activitate
Prelucrarea si conservarea carnii

Situații financiare

În 2025, MÂNCARE DE LA STÂNĂ S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii010 mii20 mii30 mii40 mii50 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 35.160 lei2020 · Cifra de afaceri: 11.900 lei2021 · Cifra de afaceri: 44.250 lei2024 · Cifra de afaceri: 25.000 lei2019 · Profit net: 25.348 lei2020 · Profit net: 111 lei2021 · Profit net: 26.810 lei2022 · Profit net: −350 lei2023 · Profit net: −116 lei2024 · Profit net: 12.363 lei2025 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 35.160 lei20192020: 11.900 lei20202021: 44.250 lei44 mii20212024: 25.000 lei25 mii2024
Profit net lei
2019: 25.348 lei20192020: 111 lei20202021: 26.810 lei27 mii20212022: −350 lei−35020222023: −116 lei20232024: 12.363 lei20242025: 0 lei02025
Indicatori financiari pe ani pentru MÂNCARE DE LA STÂNĂ S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 0 lei în scădere față de 2024 4.299 lei — 41.666 lei 37.367 lei —
2024 25.000 lei 12.363 lei în creștere față de 2023 4.299 lei în creștere față de 2023 — 41.666 lei 37.367 lei —
2023 — −116 lei în creștere față de 2022 0 lei — 52.004 lei 52.004 lei —
2022 — −350 lei în scădere față de 2021 0 lei în scădere față de 2021 — 52.120 lei 52.120 lei —
2021 44.250 lei în creștere față de 2020 26.810 lei în creștere față de 2020 1.329 lei în creștere față de 2020 — 53.798 lei 52.469 lei —
2020 11.900 lei în scădere față de 2019 111 lei în scădere față de 2019 357 lei în scădere față de 2019 — 26.016 lei 25.659 lei —
2019 35.160 lei 25.348 lei 605 lei — 26.153 lei 25.548 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare