MANDEADENT & LUCIA S.R.L.

MANDEADENT & LUCIA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Neamţ, România. Date de identificare: CUI 40294940, Nr. Reg. Com. J2018001245276. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8623 - Activitati de asistenta stomatologica. Societatea a fost înființată la data de 12 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. NEAMŢ, SAT GHERĂEŞTI COM. GHERĂEŞTI, FDT. MĂRULUI, NR.9, CAMERA 1, ET.1, cod poștal 617205. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MANDEADENT & LUCIA S.R.L.
CUI
40294940
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001245276
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 decembrie 2018
Județ
Neamț
Sediul social
JUD. NEAMŢ, SAT GHERĂEŞTI COM. GHERĂEŞTI, FDT. MĂRULUI, NR.9, CAMERA 1, ET.1
Cod poștal
617205
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8623
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta stomatologica

Situații financiare

În 2025, MANDEADENT & LUCIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 464.133 lei, un profit net de 384.641 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 2.000 lei2025 · Cifra de afaceri: 464.133 lei2021 · Profit net: 1.941 lei2022 · Profit net: −2.821 lei2023 · Profit net: −382 lei2024 · Profit net: −996 lei2025 · Profit net: 384.641 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 2.000 lei20212025: 464.133 lei464 mii2025
Profit net lei
2021: 1.941 lei20212022: −2.821 lei−3 mii20222023: −382 lei20232024: −996 lei20242025: 384.641 lei385 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MANDEADENT & LUCIA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 464.133 lei 384.641 lei în creștere față de 2024 60.531 lei în creștere față de 2024 43.750 lei 399.364 lei 382.583 lei 1
2024 — −996 lei în scădere față de 2023 1.805 lei în creștere față de 2023 — −253 lei −2.058 lei 1
2023 — −382 lei în creștere față de 2022 809 lei în creștere față de 2022 — −253 lei −1.062 lei —
2022 — −2.821 lei în scădere față de 2021 659 lei în creștere față de 2021 — −21 lei −680 lei —
2021 2.000 lei 1.941 lei 59 lei — 2.200 lei 2.141 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare