MANE IT SOLUTIONS S.R.L.

MANE IT SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bihor, România. Date de identificare: CUI 41146462, Nr. Reg. Com. J2019001434053. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6210 - Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca. Societatea a fost înființată la data de 21 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. PODULUI, NR.23, ET.2, AP.25, cod poștal 410365. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MANE IT SOLUTIONS S.R.L.
CUI
41146462
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001434053
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 mai 2019
Județ
Bihor
Sediul social
JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. PODULUI, NR.23, ET.2, AP.25
Cod poștal
410365
Cod CAEN
6210
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca

Situații financiare

În 2025, MANE IT SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 75.364 lei, un profit net de 18.573 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 149.080 lei2020 · Cifra de afaceri: 139.080 lei2021 · Cifra de afaceri: 211.264 lei2022 · Cifra de afaceri: 253.019 lei2023 · Cifra de afaceri: 140.868 lei2024 · Cifra de afaceri: 47.331 lei2025 · Cifra de afaceri: 75.364 lei2019 · Profit net: 139.062 lei2020 · Profit net: 128.322 lei2021 · Profit net: 154.368 lei2022 · Profit net: 212.425 lei2023 · Profit net: 82.699 lei2024 · Profit net: −5.374 lei2025 · Profit net: 18.573 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 149.080 lei20192020: 139.080 lei20202021: 211.264 lei20212022: 253.019 lei253 mii20222023: 140.868 lei20232024: 47.331 lei20242025: 75.364 lei75 mii2025
Profit net lei
2019: 139.062 lei20192020: 128.322 lei20202021: 154.368 lei20212022: 212.425 lei212 mii20222023: 82.699 lei20232024: −5.374 lei−5 mii20242025: 18.573 lei19 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MANE IT SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 75.364 lei în creștere față de 2024 18.573 lei în creștere față de 2024 19.427 lei în creștere față de 2024 — 38.240 lei 18.813 lei 1
2024 47.331 lei în scădere față de 2023 −5.374 lei în scădere față de 2023 7.735 lei în creștere față de 2023 1.172 lei 14.560 lei 7.997 lei 1
2023 140.868 lei în scădere față de 2022 82.699 lei în scădere față de 2022 5.509 lei în scădere față de 2022 6.673 lei 81.775 lei 82.939 lei 1
2022 253.019 lei în creștere față de 2021 212.425 lei în creștere față de 2021 6.123 lei în creștere față de 2021 16.184 lei 202.604 lei 212.665 lei 1
2021 211.264 lei în creștere față de 2020 154.368 lei în creștere față de 2020 2.719 lei în creștere față de 2020 17.491 lei 139.836 lei 154.608 lei 1
2020 139.080 lei în scădere față de 2019 128.322 lei în scădere față de 2019 1.280 lei în scădere față de 2019 — 129.842 lei 128.562 lei —
2019 149.080 lei 139.062 lei 1.302 lei — 140.564 lei 139.262 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare