MANGAZ S.R.L.

MANGAZ S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 39556649, Nr. Reg. Com. J38/505/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4730 - Comert cu amanuntul al carburantilor pentru autovehicule in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 29 iunie 2018. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, SAT STUPĂREI COM. MIHĂEŞTI, STR. PRINCIPALĂ, NR.101, CAMERA NR. 1, cod poștal 247388. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MANGAZ S.R.L.
CUI
39556649
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J38/505/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 iunie 2018
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, SAT STUPĂREI COM. MIHĂEŞTI, STR. PRINCIPALĂ, NR.101, CAMERA NR. 1
Cod poștal
247388
Cod CAEN
4730
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al carburantilor pentru autovehicule in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, MANGAZ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 161 lei, un profit net de 9 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2 mii−1 mii−500050020222023202420252022 · Cifra de afaceri: 120 lei2023 · Cifra de afaceri: 180 lei2024 · Cifra de afaceri: 320 lei2025 · Cifra de afaceri: 161 lei2022 · Profit net: −1.448 lei2023 · Profit net: −270 lei2024 · Profit net: −1.308 lei2025 · Profit net: 9 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 120 lei20222023: 180 lei20232024: 320 lei32020242025: 161 lei1612025
Profit net lei
2022: −1.448 lei−1 mii20222023: −270 lei20232024: −1.308 lei20242025: 9 lei92025
Indicatori financiari pe ani pentru MANGAZ S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 161 lei în scădere față de 2024 9 lei în creștere față de 2024 3.120 lei în creștere față de 2024 — 303 lei −2.817 lei —
2024 320 lei în creștere față de 2023 −1.308 lei în scădere față de 2023 3.118 lei în creștere față de 2023 — 292 lei −2.826 lei —
2023 180 lei în creștere față de 2022 −270 lei în creștere față de 2022 1.718 lei în creștere față de 2022 — 200 lei −1.518 lei —
2022 120 lei −1.448 lei 1.600 lei — 352 lei −1.248 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare