MANI DI LUCE SRL

MANI DI LUCE SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 38332759, Nr. Reg. Com. J2017005989128. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9623 - Activitati de inchiriere si leasing cu autoturisme si autovehicule rutiere usoare. Societatea a fost înființată la data de 10 octombrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT SĂLICEA COM. CIURILA, SĂLICEA, NR.222D, cod poștal 407236. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MANI DI LUCE SRL
CUI
38332759
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017005989128
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 octombrie 2017
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT SĂLICEA COM. CIURILA, SĂLICEA, NR.222D
Cod poștal
407236
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9623
Domeniu de activitate
Activitati de inchiriere si leasing cu autoturisme si autovehicule rutiere usoare

Situații financiare

În 2025, MANI DI LUCE SRL a raportat o cifră de afaceri de 19.900 lei, un profit net de 12.153 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 9.589 lei2018 · Cifra de afaceri: 22.546 lei2019 · Cifra de afaceri: 4.550 lei2020 · Cifra de afaceri: 6.264 lei2021 · Cifra de afaceri: 40.010 lei2025 · Cifra de afaceri: 19.900 lei2017 · Profit net: 9.288 lei2018 · Profit net: 20.663 lei2019 · Profit net: 2.762 lei2020 · Profit net: 1.177 lei2021 · Profit net: −14.626 lei2022 · Profit net: −2.447 lei2023 · Profit net: −1.868 lei2024 · Profit net: −1.800 lei2025 · Profit net: 12.153 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 9.589 lei20172018: 22.546 lei20182019: 4.550 lei20192020: 6.264 lei20202021: 40.010 lei40 mii20212025: 19.900 lei20 mii2025
Profit net lei
2017: 9.288 lei'172018: 20.663 lei21 mii'182019: 2.762 lei'192020: 1.177 lei'202021: −14.626 lei−15 mii'212022: −2.447 lei'222023: −1.868 lei'232024: −1.800 lei'242025: 12.153 lei12 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MANI DI LUCE SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 19.900 lei 12.153 lei în creștere față de 2024 1.250 lei în creștere față de 2024 — 26.604 lei 25.354 lei —
2024 — −1.800 lei în creștere față de 2023 0 lei — 13.200 lei 13.200 lei —
2023 — −1.868 lei în creștere față de 2022 0 lei în scădere față de 2022 — 15.000 lei 15.000 lei —
2022 — −2.447 lei în creștere față de 2021 419 lei în scădere față de 2021 — 17.287 lei 16.868 lei —
2021 40.010 lei în creștere față de 2020 −14.626 lei în scădere față de 2020 1.402 lei în scădere față de 2020 — 20.867 lei 19.465 lei 1
2020 6.264 lei în creștere față de 2019 1.177 lei în scădere față de 2019 1.494 lei în creștere față de 2019 — 35.585 lei 34.091 lei —
2019 4.550 lei în scădere față de 2018 2.762 lei în scădere față de 2018 66 lei în scădere față de 2018 — 32.980 lei 32.914 lei —
2018 22.546 lei în creștere față de 2017 20.663 lei în creștere față de 2017 100 lei în scădere față de 2017 — 30.251 lei 30.151 lei —
2017 9.589 lei 9.288 lei 288 lei — 9.776 lei 9.488 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare