MANOPERA ARCHITECTURE S.R.L.

MANOPERA ARCHITECTURE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 40057375, Nr. Reg. Com. J2020003965124. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7111 - Activitati de arhitectura. Societatea a fost înființată la data de 25 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DACIA, NR.4, AP.7, cod poștal 400044. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MANOPERA ARCHITECTURE S.R.L.
CUI
40057375
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020003965124
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 octombrie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DACIA, NR.4, AP.7
Cod poștal
400044
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7111
Domeniu de activitate
Activitati de arhitectura

Situații financiare

În 2025, MANOPERA ARCHITECTURE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.239.149 lei, un profit net de 88.691 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 28.155 lei2019 · Cifra de afaceri: 160.611 lei2020 · Cifra de afaceri: 174.399 lei2021 · Cifra de afaceri: 510.404 lei2022 · Cifra de afaceri: 402.313 lei2023 · Cifra de afaceri: 959.395 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.045.580 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.239.149 lei2018 · Profit net: 27.071 lei2019 · Profit net: 57.747 lei2020 · Profit net: −38.575 lei2021 · Profit net: 185.488 lei2022 · Profit net: 53.855 lei2023 · Profit net: 350.421 lei2024 · Profit net: 165.997 lei2025 · Profit net: 88.691 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 28.155 lei'182019: 160.611 lei'192020: 174.399 lei'202021: 510.404 lei'212022: 402.313 lei'222023: 959.395 lei'232024: 1.045.580 lei'242025: 1.239.149 lei1,2 mil.'25
Profit net lei
2018: 27.071 lei'182019: 57.747 lei'192020: −38.575 lei−39 mii'202021: 185.488 lei'212022: 53.855 lei'222023: 350.421 lei350 mii'232024: 165.997 lei'242025: 88.691 lei89 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MANOPERA ARCHITECTURE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.239.149 lei în creștere față de 2024 88.691 lei în scădere față de 2024 94.154 lei în scădere față de 2024 241.515 lei 378.258 lei 482.547 lei 5
2024 1.045.580 lei în creștere față de 2023 165.997 lei în scădere față de 2023 100.057 lei în scădere față de 2023 331.125 lei 203.279 lei 393.075 lei 5
2023 959.395 lei în creștere față de 2022 350.421 lei în creștere față de 2022 159.179 lei în creștere față de 2022 219.759 lei 599.873 lei 636.208 lei 5 în creștere față de 2022
2022 402.313 lei în scădere față de 2021 53.855 lei în scădere față de 2021 52.761 lei în scădere față de 2021 241.788 lei 132.160 lei 285.787 lei 3
2021 510.404 lei în creștere față de 2020 185.488 lei în creștere față de 2020 123.343 lei în creștere față de 2020 265.138 lei 91.526 lei 231.931 lei 3
2020 174.399 lei în creștere față de 2019 −38.575 lei în scădere față de 2019 17.106 lei în creștere față de 2019 78.781 lei 31.886 lei 46.443 lei 3 în creștere față de 2019
2019 160.611 lei în creștere față de 2018 57.747 lei în creștere față de 2018 8.465 lei în creștere față de 2018 92.047 lei 92.883 lei 85.018 lei 2
2018 28.155 lei 27.071 lei 845 lei — 28.116 lei 27.271 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare