MANTAXIS TRADING S.R.L.

MANTAXIS TRADING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 41850130, Nr. Reg. Com. J2019003177295. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4933 - Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor). Societatea a fost înființată la data de 4 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. TITU MAIORESCU, NR.2, cod poștal 100324. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MANTAXIS TRADING S.R.L.
CUI
41850130
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019003177295
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 noiembrie 2019
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. TITU MAIORESCU, NR.2
Cod poștal
100324
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4933
Domeniu de activitate
Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor)

Situații financiare

În 2025, MANTAXIS TRADING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 63.716 lei, un profit net de 3.386 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 6.252 lei2020 · Cifra de afaceri: 122.252 lei2021 · Cifra de afaceri: 139.063 lei2022 · Cifra de afaceri: 161.878 lei2023 · Cifra de afaceri: 128.136 lei2024 · Cifra de afaceri: 134.459 lei2025 · Cifra de afaceri: 63.716 lei2019 · Profit net: −13.185 lei2020 · Profit net: 54.972 lei2021 · Profit net: 62.933 lei2022 · Profit net: 82.148 lei2023 · Profit net: 43.421 lei2024 · Profit net: 39.249 lei2025 · Profit net: 3.386 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 6.252 lei20192020: 122.252 lei20202021: 139.063 lei20212022: 161.878 lei162 mii20222023: 128.136 lei20232024: 134.459 lei20242025: 63.716 lei64 mii2025
Profit net lei
2019: −13.185 lei−13 mii20192020: 54.972 lei20202021: 62.933 lei20212022: 82.148 lei82 mii20222023: 43.421 lei20232024: 39.249 lei20242025: 3.386 lei3 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MANTAXIS TRADING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 63.716 lei în scădere față de 2024 3.386 lei în scădere față de 2024 10.594 lei în creștere față de 2024 14.011 lei 82.107 lei 86.256 lei 1
2024 134.459 lei în creștere față de 2023 39.249 lei în scădere față de 2023 8.706 lei în scădere față de 2023 122 lei 90.235 lei 82.870 lei 1
2023 128.136 lei în scădere față de 2022 43.421 lei în scădere față de 2022 13.964 lei în creștere față de 2022 122 lei 57.463 lei 43.621 lei 1
2022 161.878 lei în creștere față de 2021 82.148 lei în creștere față de 2021 12.639 lei în creștere față de 2021 122 lei 95.653 lei 83.136 lei 1
2021 139.063 lei în creștere față de 2020 62.933 lei în creștere față de 2020 4.892 lei în scădere față de 2020 1.497 lei 67.316 lei 63.921 lei 1
2020 122.252 lei în creștere față de 2019 54.972 lei în creștere față de 2019 4.946 lei în scădere față de 2019 2.997 lei 43.936 lei 41.987 lei 1
2019 6.252 lei −13.185 lei 21.827 lei 4.497 lei 4.345 lei −12.985 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare