MANUBEN CONS S.R.L.

MANUBEN CONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vaslui, România. Date de identificare: CUI 42360790, Nr. Reg. Com. J2020000164379. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 4 martie 2020. Sediul social este situat la: JUD. VASLUI, SAT LAZA COM. LAZA, LAZA, NR.292, cod poștal 737325. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MANUBEN CONS S.R.L.
CUI
42360790
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000164379
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 martie 2020
Județ
Vaslui
Sediul social
JUD. VASLUI, SAT LAZA COM. LAZA, LAZA, NR.292
Cod poștal
737325
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, MANUBEN CONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 59.308 lei, un profit net de 426 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 81.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 71.500 lei2022 · Cifra de afaceri: 39.804 lei2023 · Cifra de afaceri: 66.600 lei2024 · Cifra de afaceri: 33.960 lei2025 · Cifra de afaceri: 59.308 lei2020 · Profit net: −6.002 lei2021 · Profit net: 4.471 lei2022 · Profit net: 9.600 lei2023 · Profit net: 686 lei2024 · Profit net: −42.903 lei2025 · Profit net: 426 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 81.000 lei81 mii20202021: 71.500 lei20212022: 39.804 lei20222023: 66.600 lei20232024: 33.960 lei20242025: 59.308 lei59 mii2025
Profit net lei
2020: −6.002 lei20202021: 4.471 lei20212022: 9.600 lei10 mii20222023: 686 lei20232024: −42.903 lei−43 mii20242025: 426 lei4262025
Indicatori financiari pe ani pentru MANUBEN CONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 59.308 lei în creștere față de 2024 426 lei în creștere față de 2024 33.641 lei în scădere față de 2024 — 119 lei −33.522 lei 1
2024 33.960 lei în scădere față de 2023 −42.903 lei în scădere față de 2023 46.009 lei în creștere față de 2023 — 12.061 lei −33.948 lei 1 în scădere față de 2023
2023 66.600 lei în creștere față de 2022 686 lei în scădere față de 2022 2.196 lei în scădere față de 2022 — 11.151 lei 8.955 lei 2
2022 39.804 lei în scădere față de 2021 9.600 lei în creștere față de 2021 3.382 lei în creștere față de 2021 — 11.651 lei 8.269 lei 2 în scădere față de 2021
2021 71.500 lei în scădere față de 2020 4.471 lei în creștere față de 2020 1.917 lei în scădere față de 2020 — 586 lei −1.331 lei 3
2020 81.000 lei −6.002 lei 8.921 lei — 3.119 lei −5.802 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare