MANUFACTURA FERAR S.R.L.

MANUFACTURA FERAR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 40584960, Nr. Reg. Com. J02/307/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2511 - Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice. Societatea a fost înființată la data de 6 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, SAT VLADIMIRESCU COM. VLADIMIRESCU, 1 DECEMBRIE 1918, NR.151, cod poștal 317405. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MANUFACTURA FERAR S.R.L.
CUI
40584960
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J02/307/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 februarie 2019
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, SAT VLADIMIRESCU COM. VLADIMIRESCU, 1 DECEMBRIE 1918, NR.151
Cod poștal
317405
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
2511
Domeniu de activitate
Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice

Situații financiare

În 2025, MANUFACTURA FERAR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 334.341 lei, o pierdere netă de 81.046 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 49.070 lei2020 · Cifra de afaceri: 156.543 lei2021 · Cifra de afaceri: 231.980 lei2022 · Cifra de afaceri: 456.166 lei2023 · Cifra de afaceri: 430.080 lei2024 · Cifra de afaceri: 460.699 lei2025 · Cifra de afaceri: 334.341 lei2019 · Profit net: 24.225 lei2020 · Profit net: 55.703 lei2021 · Profit net: 36.195 lei2022 · Profit net: 146.095 lei2023 · Profit net: 13.961 lei2024 · Profit net: 2.574 lei2025 · Profit net: −81.046 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 49.070 lei20192020: 156.543 lei20202021: 231.980 lei20212022: 456.166 lei20222023: 430.080 lei20232024: 460.699 lei461 mii20242025: 334.341 lei334 mii2025
Profit net lei
2019: 24.225 lei20192020: 55.703 lei20202021: 36.195 lei20212022: 146.095 lei146 mii20222023: 13.961 lei20232024: 2.574 lei20242025: −81.046 lei−81 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MANUFACTURA FERAR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 334.341 lei în scădere față de 2024 −81.046 lei în scădere față de 2024 168.898 lei în creștere față de 2024 54.989 lei 81.855 lei −32.054 lei 3
2024 460.699 lei în creștere față de 2023 2.574 lei în scădere față de 2023 124.099 lei în scădere față de 2023 61.749 lei 164.674 lei 102.324 lei 3
2023 430.080 lei în scădere față de 2022 13.961 lei în scădere față de 2022 130.519 lei în creștere față de 2022 67.550 lei 248.590 lei 185.621 lei 3
2022 456.166 lei în creștere față de 2021 146.095 lei în creștere față de 2021 44.453 lei în scădere față de 2021 13.500 lei 213.483 lei 182.530 lei 3 în creștere față de 2021
2021 231.980 lei în creștere față de 2020 36.195 lei în scădere față de 2020 65.634 lei în creștere față de 2020 20.566 lei 110.890 lei 65.822 lei 2
2020 156.543 lei în creștere față de 2019 55.703 lei în creștere față de 2019 16.472 lei în creștere față de 2019 25.485 lei 46.930 lei 55.943 lei 2 în creștere față de 2019
2019 49.070 lei 24.225 lei 11.066 lei 30.850 lei 4.641 lei 24.425 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare