MANUFACTURA ŞTEFANIEI S.R.L.

MANUFACTURA ŞTEFANIEI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Olt, România. Date de identificare: CUI 38719179, Nr. Reg. Com. J2018000054284. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1429 - Fabricarea altor articole de imbracaminte si accesorii n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 19 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. OLT, SAT OBOGA COM. OBOGA, STR. PRINCIPALĂ, NR.327, CAMERA 7, cod poștal 237290. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MANUFACTURA ŞTEFANIEI S.R.L.
CUI
38719179
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000054284
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 ianuarie 2018
Județ
Olt
Sediul social
JUD. OLT, SAT OBOGA COM. OBOGA, STR. PRINCIPALĂ, NR.327, CAMERA 7
Cod poștal
237290
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1429
Domeniu de activitate
Fabricarea altor articole de imbracaminte si accesorii n.c.a.

Situații financiare

În 2025, MANUFACTURA ŞTEFANIEI S.R.L. a raportat o pierdere netă de 2.830 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii20182019202020212022202420252018 · Cifra de afaceri: 1.442 lei2019 · Cifra de afaceri: 31.993 lei2020 · Cifra de afaceri: 26.253 lei2021 · Cifra de afaceri: 3.325 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.856 lei2018 · Profit net: 6.674 lei2019 · Profit net: 23.997 lei2020 · Profit net: −18.279 lei2021 · Profit net: −7.211 lei2022 · Profit net: −8.286 lei2024 · Profit net: −6.617 lei2025 · Profit net: −2.830 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 1.442 lei20182019: 31.993 lei32 mii20192020: 26.253 lei20202021: 3.325 lei20212022: 1.856 lei2 mii2022
Profit net lei
2018: 6.674 lei20182019: 23.997 lei24 mii20192020: −18.279 lei−18 mii20202021: −7.211 lei20212022: −8.286 lei20222024: −6.617 lei20242025: −2.830 lei−3 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MANUFACTURA ŞTEFANIEI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −2.830 lei în creștere față de 2024 14.107 lei în scădere față de 2024 — 15.715 lei 1.608 lei —
2024 — −6.617 lei în creștere față de 2022 17.764 lei în scădere față de 2022 — 43.694 lei 25.930 lei —
2022 1.856 lei în scădere față de 2021 −8.286 lei în scădere față de 2021 31.157 lei în creștere față de 2021 23.510 lei 54.512 lei −2.906 lei —
2021 3.325 lei în scădere față de 2020 −7.211 lei în creștere față de 2020 24.726 lei în creștere față de 2020 27.483 lei 56.369 lei 5.381 lei —
2020 26.253 lei în scădere față de 2019 −18.279 lei în scădere față de 2019 16.743 lei în scădere față de 2019 32.124 lei 55.595 lei 12.592 lei 1
2019 31.993 lei în creștere față de 2018 23.997 lei în creștere față de 2018 25.829 lei în creștere față de 2018 37.097 lei 82.961 lei 30.871 lei 1
2018 1.442 lei 6.674 lei 7.560 lei 42.071 lei 50.758 lei 6.874 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare