MAPMAKER S.R.L.

MAPMAKER S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39257574, Nr. Reg. Com. J2018005786405. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7020 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal. Societatea a fost înființată la data de 27 aprilie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR FILDEŞULUI, NR.4, PARTER, BL.B6, SC.1, AP.6, cod poștal 031652. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MAPMAKER S.R.L.
CUI
39257574
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018005786405
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 aprilie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR FILDEŞULUI, NR.4, PARTER, BL.B6, SC.1, AP.6
Cod poștal
031652
Cod CAEN
7020
Domeniu de activitate
Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal

Situații financiare

În 2025, MAPMAKER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 620.554 lei, un profit net de 462.139 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 76.755 lei2019 · Cifra de afaceri: 125.374 lei2020 · Cifra de afaceri: 161.200 lei2021 · Cifra de afaceri: 14.879 lei2022 · Cifra de afaceri: 9.800 lei2025 · Cifra de afaceri: 620.554 lei2018 · Profit net: 33.024 lei2019 · Profit net: 65.963 lei2020 · Profit net: 69.971 lei2021 · Profit net: −97.410 lei2022 · Profit net: −50.120 lei2023 · Profit net: −48.184 lei2024 · Profit net: −42.475 lei2025 · Profit net: 462.139 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 76.755 lei20182019: 125.374 lei20192020: 161.200 lei20202021: 14.879 lei20212022: 9.800 lei20222025: 620.554 lei621 mii2025
Profit net lei
2018: 33.024 lei'182019: 65.963 lei'192020: 69.971 lei'202021: −97.410 lei−97 mii'212022: −50.120 lei'222023: −48.184 lei'232024: −42.475 lei'242025: 462.139 lei462 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MAPMAKER S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 620.554 lei 462.139 lei în creștere față de 2024 81.179 lei în scădere față de 2024 — 455.665 lei 375.109 lei —
2024 — −42.475 lei în creștere față de 2023 106.366 lei în creștere față de 2023 5.138 lei 12.175 lei −87.030 lei —
2023 — −48.184 lei în creștere față de 2022 88.691 lei în creștere față de 2022 29.773 lei 12.548 lei −44.555 lei —
2022 9.800 lei în scădere față de 2021 −50.120 lei în creștere față de 2021 62.752 lei în scădere față de 2021 57.349 lei 8.644 lei 3.628 lei —
2021 14.879 lei în scădere față de 2020 −97.410 lei în scădere față de 2020 66.244 lei în creștere față de 2020 85.350 lei 34.259 lei 53.748 lei 1
2020 161.200 lei în creștere față de 2019 69.971 lei în creștere față de 2019 12.392 lei în scădere față de 2019 26.008 lei 136.752 lei 151.158 lei 1 în scădere față de 2019
2019 125.374 lei în creștere față de 2018 65.963 lei în creștere față de 2018 13.019 lei în creștere față de 2018 — 112.206 lei 99.187 lei 2 în creștere față de 2018
2018 76.755 lei 33.024 lei 4.712 lei — 37.936 lei 33.224 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare