MAPZAH CONSTRUCT S.R.L.

MAPZAH CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 41350372, Nr. Reg. Com. J30/752/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4311 - Lucrari de demolare a constructiilor. Societatea a fost înființată la data de 3 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. DEPOZITELOR, NR.4, CAMERA 1, cod poștal 440198. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MAPZAH CONSTRUCT S.R.L.
CUI
41350372
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J30/752/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 iulie 2019
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. DEPOZITELOR, NR.4, CAMERA 1
Cod poștal
440198
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4311
Domeniu de activitate
Lucrari de demolare a constructiilor

Situații financiare

În 2025, MAPZAH CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 13.393 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii202020212022202420252020 · Cifra de afaceri: 99.864 lei2021 · Cifra de afaceri: 272.720 lei2022 · Cifra de afaceri: 613.458 lei2024 · Cifra de afaceri: 0 lei2025 · Cifra de afaceri: 0 lei2020 · Profit net: −72.753 lei2021 · Profit net: 179.975 lei2022 · Profit net: 154.541 lei2024 · Profit net: −34.135 lei2025 · Profit net: −13.393 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 99.864 lei20202021: 272.720 lei20212022: 613.458 lei613 mii20222024: 0 lei20242025: 0 lei02025
Profit net lei
2020: −72.753 lei−73 mii20202021: 179.975 lei180 mii20212022: 154.541 lei20222024: −34.135 lei20242025: −13.393 lei−13 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MAPZAH CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 0 lei −13.393 lei în creștere față de 2024 63.758 lei în scădere față de 2024 20.089 lei 100.688 lei 57.019 lei 0
2024 0 lei în scădere față de 2022 −34.135 lei în scădere față de 2022 94.754 lei în creștere față de 2022 33.481 lei 131.685 lei 70.412 lei —
2022 613.458 lei în creștere față de 2021 154.541 lei în scădere față de 2021 89.889 lei în creștere față de 2021 87.052 lei 309.778 lei 261.100 lei 1
2021 272.720 lei în creștere față de 2020 179.975 lei în creștere față de 2020 80.033 lei în scădere față de 2020 115.004 lei 145.382 lei 106.560 lei 1
2020 99.864 lei −72.753 lei 144.446 lei 142.956 lei 29.819 lei −73.415 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare