MAR CONSTRUCT CIUI S.R.L.

MAR CONSTRUCT CIUI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bistriţa-Năsăud, România. Date de identificare: CUI 38977682, Nr. Reg. Com. J06/223/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 7 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT SALVA COM. SALVA, NR.555, cod poștal 427255. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MAR CONSTRUCT CIUI S.R.L.
CUI
38977682
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J06/223/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 martie 2018
Județ
Bistrița-Năsăud
Sediul social
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT SALVA COM. SALVA, NR.555
Cod poștal
427255
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, MAR CONSTRUCT CIUI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 18.946 lei, un profit net de 1.532 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 10.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 26.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 29.000 lei2024 · Cifra de afaceri: 48.500 lei2025 · Cifra de afaceri: 18.946 lei2021 · Profit net: 9.706 lei2022 · Profit net: 22.624 lei2023 · Profit net: −15.846 lei2024 · Profit net: −7.677 lei2025 · Profit net: 1.532 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 10.000 lei20212022: 26.000 lei20222023: 29.000 lei20232024: 48.500 lei49 mii20242025: 18.946 lei19 mii2025
Profit net lei
2021: 9.706 lei20212022: 22.624 lei23 mii20222023: −15.846 lei−16 mii20232024: −7.677 lei20242025: 1.532 lei2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MAR CONSTRUCT CIUI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 18.946 lei în scădere față de 2024 1.532 lei în creștere față de 2024 563 lei în scădere față de 2024 — 11.141 lei 10.578 lei 1
2024 48.500 lei în creștere față de 2023 −7.677 lei în creștere față de 2023 5.035 lei în scădere față de 2023 — 14.081 lei 9.046 lei 1
2023 29.000 lei în creștere față de 2022 −15.846 lei în scădere față de 2022 5.110 lei în creștere față de 2022 — 21.834 lei 16.724 lei 1
2022 26.000 lei în creștere față de 2021 22.624 lei în creștere față de 2021 406 lei în creștere față de 2021 — 32.976 lei 32.570 lei —
2021 10.000 lei 9.706 lei 294 lei — 10.200 lei 9.906 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare