MARA "PUF" S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 39809830, Nr. Reg. Com. J29/1733/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9601 - Spalarea si curatarea (uscata) articolelor textile si a produselor din blana. Societatea a fost înființată la data de 30 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, SAT POTIGRAFU COM. GORGOTA, POTIGRAFU, NR.501, CAMERA 1, BL.P5, AP.11, cod poștal 107280. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- MARA "PUF" S.R.L.
- CUI
- 39809830
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J29/1733/2018
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 30 august 2018
- Județ
- Prahova
- Sediul social
- JUD. PRAHOVA, SAT POTIGRAFU COM. GORGOTA, POTIGRAFU, NR.501, CAMERA 1, BL.P5, AP.11
- Cod poștal
- 107280
- Cod CAEN
- 9601
- Domeniu de activitate
- Spalarea si curatarea (uscata) articolelor textile si a produselor din blana
Situații financiare
În 2025, MARA "PUF" S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 286 lei, un profit net de 0 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 286 lei | 0 lei | 4.137 lei | 17.700 lei | 2.381 lei | 15.944 lei | — |
| 2024 | 286 lei | 0 lei | 4.137 lei | 17.700 lei | 2.381 lei | 15.944 lei | — |
| 2023 | 286 lei | 0 lei | 4.137 lei | 17.700 lei | 2.381 lei | 15.944 lei | — |
| 2022 | 286 lei în creștere față de 2021 | 0 lei | 4.137 lei | 17.700 lei | 2.381 lei | 15.944 lei | — |
| 2021 | 0 lei | 0 lei | 4.137 lei | 17.700 lei | 2.431 lei | 15.994 lei | — |
| 2020 | 0 lei în scădere față de 2019 | 0 lei în scădere față de 2019 | 4.137 lei | 17.700 lei | 2.881 lei | 16.444 lei | — |
| 2019 | 41.687 lei în creștere față de 2018 | 2.544 lei în scădere față de 2018 | 4.137 lei în scădere față de 2018 | 17.700 lei | 2.881 lei | 16.444 lei | 1 |
| 2018 | 38.160 lei | 13.319 lei | 25.974 lei | 17.700 lei | 21.793 lei | 13.519 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
