MARA RADIANCE CONF S.R.L.

MARA RADIANCE CONF S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 42317005, Nr. Reg. Com. J2021002322299. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1421 - Fabricarea de articole confectionate din textile (cu exceptia imbracamintei si lenjeriei de corp). Societatea a fost înființată la data de 25 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, SAT CĂTINA COM. FLOREŞTI, CĂTINA, NR.193. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MARA RADIANCE CONF S.R.L.
CUI
42317005
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021002322299
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 februarie 2020
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, SAT CĂTINA COM. FLOREŞTI, CĂTINA, NR.193
Cod CAEN
1421
Domeniu de activitate
Fabricarea de articole confectionate din textile (cu exceptia imbracamintei si lenjeriei de corp)

Situații financiare

În 2025, MARA RADIANCE CONF S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 159.482 lei, un profit net de 896 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii200 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 37.108 lei2021 · Cifra de afaceri: 68.890 lei2022 · Cifra de afaceri: 94.513 lei2023 · Cifra de afaceri: 70.832 lei2024 · Cifra de afaceri: 174.188 lei2025 · Cifra de afaceri: 159.482 lei2020 · Profit net: 7.322 lei2021 · Profit net: 2.601 lei2022 · Profit net: 2.171 lei2023 · Profit net: 3.384 lei2024 · Profit net: 4.647 lei2025 · Profit net: 896 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 37.108 lei20202021: 68.890 lei20212022: 94.513 lei20222023: 70.832 lei20232024: 174.188 lei174 mii20242025: 159.482 lei159 mii2025
Profit net lei
2020: 7.322 lei7 mii20202021: 2.601 lei20212022: 2.171 lei20222023: 3.384 lei20232024: 4.647 lei20242025: 896 lei8962025
Indicatori financiari pe ani pentru MARA RADIANCE CONF S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 159.482 lei în scădere față de 2024 896 lei în scădere față de 2024 63.916 lei în creștere față de 2024 4.307 lei 86.292 lei 26.683 lei 2
2024 174.188 lei în creștere față de 2023 4.647 lei în creștere față de 2023 53.380 lei în creștere față de 2023 2.164 lei 79.343 lei 28.127 lei 2
2023 70.832 lei în scădere față de 2022 3.384 lei în creștere față de 2022 10.097 lei în scădere față de 2022 3.246 lei 31.355 lei 24.504 lei 2
2022 94.513 lei în creștere față de 2021 2.171 lei în scădere față de 2021 14.565 lei în creștere față de 2021 4.328 lei 20.426 lei 10.189 lei 2 în creștere față de 2021
2021 68.890 lei în creștere față de 2020 2.601 lei în scădere față de 2020 2.478 lei în scădere față de 2020 — 10.496 lei 8.018 lei 1
2020 37.108 lei 7.322 lei 8.394 lei — 15.916 lei 7.522 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare