MARBELLA OPTIC S.R.L.

MARBELLA OPTIC S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41511169, Nr. Reg. Com. J2019010604401. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4774 - Comert cu amanuntul al articolelor medicale si ortopedice, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 12 august 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS MIHAI BRAVU, NR.47-49, SUPRAFATA TOTALA DE 40.20 MP, BL.P16. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MARBELLA OPTIC S.R.L.
CUI
41511169
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019010604401
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 august 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS MIHAI BRAVU, NR.47-49, SUPRAFATA TOTALA DE 40.20 MP, BL.P16
Cod CAEN
4774
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al articolelor medicale si ortopedice, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, MARBELLA OPTIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 361.428 lei, o pierdere netă de 11.944 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 14.026 lei2020 · Cifra de afaceri: 120.010 lei2021 · Cifra de afaceri: 153.635 lei2022 · Cifra de afaceri: 171.799 lei2023 · Cifra de afaceri: 294.312 lei2024 · Cifra de afaceri: 296.398 lei2025 · Cifra de afaceri: 361.428 lei2019 · Profit net: −1.822 lei2020 · Profit net: 13.215 lei2021 · Profit net: −79 lei2022 · Profit net: 37.216 lei2023 · Profit net: 85.389 lei2024 · Profit net: 39.801 lei2025 · Profit net: −11.944 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 14.026 lei20192020: 120.010 lei20202021: 153.635 lei20212022: 171.799 lei20222023: 294.312 lei20232024: 296.398 lei20242025: 361.428 lei361 mii2025
Profit net lei
2019: −1.822 lei20192020: 13.215 lei20202021: −79 lei20212022: 37.216 lei20222023: 85.389 lei85 mii20232024: 39.801 lei20242025: −11.944 lei−12 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MARBELLA OPTIC S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 361.428 lei în creștere față de 2024 −11.944 lei în scădere față de 2024 8.869 lei în scădere față de 2024 7.219 lei 162.587 lei 161.976 lei 1
2024 296.398 lei în creștere față de 2023 39.801 lei în scădere față de 2023 17.211 lei în creștere față de 2023 1.656 lei 189.145 lei 173.920 lei 1
2023 294.312 lei în creștere față de 2022 85.389 lei în creștere față de 2022 10.580 lei în scădere față de 2022 2.031 lei 142.244 lei 134.120 lei 1
2022 171.799 lei în creștere față de 2021 37.216 lei în creștere față de 2021 50.545 lei în scădere față de 2021 2.406 lei 96.869 lei 48.730 lei 1
2021 153.635 lei în creștere față de 2020 −79 lei în scădere față de 2020 61.175 lei în creștere față de 2020 2.781 lei 69.765 lei 11.514 lei 1
2020 120.010 lei în creștere față de 2019 13.215 lei în creștere față de 2019 48.558 lei în creștere față de 2019 — 60.151 lei 11.593 lei 1
2019 14.026 lei −1.822 lei 31.572 lei 201 lei 29.349 lei −1.622 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare