MARCEL DRIVEAUTO S.R.L.

MARCEL DRIVEAUTO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 43168645, Nr. Reg. Com. J12/3248/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4520 - Intretinerea si repararea autovehiculelor. Societatea a fost înființată la data de 9 octombrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT CĂŞEIU COM. CĂŞEIU, CĂŞEIU, NR.132W, cod poștal 407155. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MARCEL DRIVEAUTO S.R.L.
CUI
43168645
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/3248/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 octombrie 2020
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT CĂŞEIU COM. CĂŞEIU, CĂŞEIU, NR.132W
Cod poștal
407155
Cod CAEN
4520
Domeniu de activitate
Intretinerea si repararea autovehiculelor

Situații financiare

În 2024, MARCEL DRIVEAUTO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 403.665 lei, o pierdere netă de 153.981 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 7.692 lei2021 · Cifra de afaceri: 23.753 lei2022 · Cifra de afaceri: 155.323 lei2023 · Cifra de afaceri: 361.250 lei2024 · Cifra de afaceri: 403.665 lei2020 · Profit net: 7.461 lei2021 · Profit net: −53.398 lei2022 · Profit net: 3.626 lei2023 · Profit net: 84.578 lei2024 · Profit net: −153.981 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 7.692 lei20202021: 23.753 lei20212022: 155.323 lei20222023: 361.250 lei20232024: 403.665 lei404 mii2024
Profit net lei
2020: 7.461 lei20202021: −53.398 lei20212022: 3.626 lei20222023: 84.578 lei85 mii20232024: −153.981 lei−154 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru MARCEL DRIVEAUTO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 403.665 lei în creștere față de 2023 −153.981 lei în scădere față de 2023 255.658 lei în creștere față de 2023 134.310 lei 9.956 lei −111.392 lei 5 în creștere față de 2023
2023 361.250 lei în creștere față de 2022 84.578 lei în creștere față de 2022 26.725 lei în scădere față de 2022 51.323 lei 17.949 lei 42.547 lei 4 în creștere față de 2022
2022 155.323 lei în creștere față de 2021 3.626 lei în creștere față de 2021 109.370 lei în creștere față de 2021 65.272 lei 2.027 lei −42.071 lei 3 în creștere față de 2021
2021 23.753 lei în creștere față de 2020 −53.398 lei în scădere față de 2020 93.781 lei în creștere față de 2020 46.286 lei 1.798 lei −45.697 lei 1
2020 7.692 lei 7.461 lei 231 lei — 7.892 lei 7.661 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare