MARCONI COSTRUZIONI S.R.L.

MARCONI COSTRUZIONI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 39427180, Nr. Reg. Com. J03/1099/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 31 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, SAT GEAMĂNA COM. BRADU, STR. PRIMĂVERII 3, NR.10, CAMERA C1, cod poștal 117141. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MARCONI COSTRUZIONI S.R.L.
CUI
39427180
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J03/1099/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
31 mai 2018
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, SAT GEAMĂNA COM. BRADU, STR. PRIMĂVERII 3, NR.10, CAMERA C1
Cod poștal
117141
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, MARCONI COSTRUZIONI S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Profit net lei
2018: −2.586 lei'182019: −244.741 lei−245 mii'192020: −52.440 lei'202021: −18.796 lei'212022: −16.004 lei'222023: −2.653 lei'232024: 0 lei0'242025: 0 lei0'25
Indicatori financiari pe ani pentru MARCONI COSTRUZIONI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 0 lei 212.894 lei — 68.072 lei −144.822 lei —
2024 — 0 lei în creștere față de 2023 212.894 lei în creștere față de 2023 — 68.072 lei −144.822 lei —
2023 — −2.653 lei în creștere față de 2022 212.893 lei în creștere față de 2022 — 68.072 lei −144.821 lei —
2022 — −16.004 lei în creștere față de 2021 212.281 lei în creștere față de 2021 2.071 lei 68.043 lei −142.167 lei —
2021 — −18.796 lei în creștere față de 2020 210.580 lei în scădere față de 2020 16.099 lei 68.318 lei −126.163 lei —
2020 — −52.440 lei în creștere față de 2019 264.574 lei în scădere față de 2019 81.251 lei 75.956 lei −107.367 lei 1
2019 — −244.741 lei în scădere față de 2018 297.025 lei în creștere față de 2018 95.278 lei 146.820 lei −54.927 lei 1
2018 — −2.586 lei 52.069 lei 39.538 lei 12.945 lei 414 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare