MARCONS M & C S.R.L.

MARCONS M & C S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Teleorman, România. Date de identificare: CUI 41896030, Nr. Reg. Com. J34/880/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0111 - Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase si a plantelor producatoare de seminte oleaginoase. Societatea a fost înființată la data de 13 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. TELEORMAN, SAT SMÂRDIOASA COM. SMÂRDIOASA, STR. INDEPENDENŢEI, NR.145, cod poștal 147360. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MARCONS M & C S.R.L.
CUI
41896030
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J34/880/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 noiembrie 2019
Județ
Teleorman
Sediul social
JUD. TELEORMAN, SAT SMÂRDIOASA COM. SMÂRDIOASA, STR. INDEPENDENŢEI, NR.145
Cod poștal
147360
Cod CAEN
0111
Domeniu de activitate
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase si a plantelor producatoare de seminte oleaginoase

Situații financiare

În 2025, MARCONS M & C S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 99.763 lei, o pierdere netă de 22.408 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 153.532 lei2022 · Cifra de afaceri: 157.217 lei2023 · Cifra de afaceri: 53.087 lei2024 · Cifra de afaceri: 39.358 lei2025 · Cifra de afaceri: 99.763 lei2021 · Profit net: 24.750 lei2022 · Profit net: 29.142 lei2023 · Profit net: −127.452 lei2024 · Profit net: −44.473 lei2025 · Profit net: −22.408 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 153.532 lei20212022: 157.217 lei157 mii20222023: 53.087 lei20232024: 39.358 lei20242025: 99.763 lei100 mii2025
Profit net lei
2021: 24.750 lei20212022: 29.142 lei29 mii20222023: −127.452 lei−127 mii20232024: −44.473 lei20242025: −22.408 lei−22 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MARCONS M & C S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 99.763 lei în creștere față de 2024 −22.408 lei în creștere față de 2024 263.544 lei în scădere față de 2024 36.086 lei 81.392 lei −146.066 lei —
2024 39.358 lei în scădere față de 2023 −44.473 lei în creștere față de 2023 281.511 lei în scădere față de 2023 95.183 lei 62.670 lei −123.658 lei —
2023 53.087 lei în scădere față de 2022 −127.452 lei în scădere față de 2022 355.414 lei în creștere față de 2022 185.793 lei 90.436 lei −79.185 lei —
2022 157.217 lei în creștere față de 2021 29.142 lei în creștere față de 2021 336.912 lei în creștere față de 2021 296.894 lei 88.285 lei 48.267 lei —
2021 153.532 lei 24.750 lei 111.764 lei — 136.714 lei 24.950 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare