MARCUS IT SOLUTIONS S.R.L.

MARCUS IT SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 41344435, Nr. Reg. Com. J2019002761350. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4740 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. Societatea a fost înființată la data de 2 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT DUMBRĂVIŢA COM. DUMBRĂVIŢA, STR. ZENIT, NR.28, AP.2, cod poștal 307160. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MARCUS IT SOLUTIONS S.R.L.
CUI
41344435
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019002761350
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 iulie 2019
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT DUMBRĂVIŢA COM. DUMBRĂVIŢA, STR. ZENIT, NR.28, AP.2
Cod poștal
307160
Cod CAEN
4740
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Situații financiare

În 2025, MARCUS IT SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 245.261 lei, un profit net de 45.678 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 21.820 lei2020 · Cifra de afaceri: 42.173 lei2021 · Cifra de afaceri: 37.370 lei2022 · Cifra de afaceri: 39.011 lei2023 · Cifra de afaceri: 144.790 lei2024 · Cifra de afaceri: 215.208 lei2025 · Cifra de afaceri: 245.261 lei2019 · Profit net: −13.423 lei2020 · Profit net: −1.682 lei2021 · Profit net: 17.436 lei2022 · Profit net: 22.335 lei2023 · Profit net: 48.926 lei2024 · Profit net: 28.685 lei2025 · Profit net: 45.678 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 21.820 lei20192020: 42.173 lei20202021: 37.370 lei20212022: 39.011 lei20222023: 144.790 lei20232024: 215.208 lei20242025: 245.261 lei245 mii2025
Profit net lei
2019: −13.423 lei−13 mii20192020: −1.682 lei20202021: 17.436 lei20212022: 22.335 lei20222023: 48.926 lei49 mii20232024: 28.685 lei20242025: 45.678 lei46 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MARCUS IT SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 245.261 lei în creștere față de 2024 45.678 lei în creștere față de 2024 17.245 lei în creștere față de 2024 12.755 lei 50.408 lei 45.918 lei 1
2024 215.208 lei în creștere față de 2023 28.685 lei în scădere față de 2023 4.546 lei în creștere față de 2023 11.600 lei 70.832 lei 77.886 lei 1
2023 144.790 lei în creștere față de 2022 48.926 lei în creștere față de 2022 3.079 lei în creștere față de 2022 — 52.280 lei 49.201 lei —
2022 39.011 lei în creștere față de 2021 22.335 lei în creștere față de 2021 534 lei în creștere față de 2021 — 25.399 lei 24.865 lei —
2021 37.370 lei în scădere față de 2020 17.436 lei în creștere față de 2020 500 lei în scădere față de 2020 — 3.031 lei 2.531 lei —
2020 42.173 lei în creștere față de 2019 −1.682 lei în creștere față de 2019 19.791 lei în creștere față de 2019 195 lei 4.691 lei −14.905 lei —
2019 21.820 lei −13.423 lei 16.150 lei — 2.927 lei −13.223 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare